Gülaçtı Deniz Konakları sahiplerini bekliyor

Gülaçtı Kuyumculuk ile Deniz Mühendislik tarafından Arızlı’da yapılan Gülaçtı Deniz Konakları’nın 1. etabı bitti. 67 daireden 56’sının satıldığı konak...

BÜYÜT

Gülaçtı Kuyumculuk ile Deniz Mühendislik tarafından Arızlı’da yapılan Gülaçtı Deniz Konakları’nın 1. etabı bitti. 67 daireden 56’sının satıldığı konakların fiyatı 91 bin TL ile 300 bin TL arasında değişiyor.

İlimizin kuyumculuk sektöründe önde gelen isimlerinden Gülaçtı Kuyumculuk ile Deniz Mühendislik tarafından Arızlı’da yapılan Gülaçtı Deniz Konakları’nın tanıtım kokteyli düzenlendi. Kokteylde 67 daireden oluşan konakların birinci etabının kaba sıvasının bittiği belirtilirken, Temmuz ayında ikinci etabın yapımına başlanacağı açıklandı. Kokteyle Gülaçtı Kuyumculuk ve İnşaat’ın sahipleri Hüseyin Gülaçtı, Orhan Gülaçtı ile Deniz Mühendislik’ten proje ortakları Uğraş Çiftçi ile İhsan Türk hazır bulundu. Ayrıca kokteyle Gülaçtı Deniz Konakları’nın yapımında şap, kara sıva, seramik, lambiri, ahşap merdiven ile ıslak zemin ve yalıtım işlerini yapan Çelebi Yapı Dekorasyon’un sahibi Ersin Çelebi ve firma çalışanları ile Gülaçtı Deniz Konakları’ndan 140 metre kare 3+1 daire alan Keskin, Şan ve Karaoğlu aileleri katıldı.

2. ETAP TEMMUZDA
Kokteylde basın mensuplarını proje ortağı makine mühendisleri İhsan Türk ile Uğraş Çiftçi açıklama yaptı. Çiftçi, “Gülaçtı Deniz Konakları projemiz ile sadece sağlam ve kaliteli konutlar değil, 5000 metre kare bahçe düzeni, spor ve eğlence imkanları, doyumsuz körfez manzarası ile alternatif bir yaşam tarzı sunuyoruz. 67 daireden oluşan 1. etabı bitirdik. 4 bloktan oluşan dairelerin yüzde 90’ının kaba sıvası bitti ve bu dairelerin 56’sı satıldı” dedi. Daire fiyatlarının 91 bin TL ile 300 bin TL arasında değiştiğini söyleyen Türk ise “Bu proje 18 aylık bir projeydi ve biz bu daireleri 7 ayda bitirdik, burası adeta kent merkezinde bir kartal yuvası haline geldi. Temmuz ayında da 70 daireden oluşan 2. etap için çalışmalara başlayacağız” diye konuştu.

20 Şubat 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR