ECZACILAR, SAĞLIK ÇALIŞANLARININ VAZGEÇİLMEZİDİR

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan Eczacılar Günü dolayısıyla bir basın açıklaması yayınladı. Açıklamasında sağlık çalışanlarının vazgeçilmez üye...

BÜYÜT

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan Eczacılar Günü dolayısıyla bir basın açıklaması yayınladı. Açıklamasında sağlık çalışanlarının vazgeçilmez üyeleri olan Eczacıların gününü kutlayan Doğan şu görüşlere yer verdi:

“Eczacılar, dünyanın her yerinde olduğu gibi ülkemizde de sağlık alanının bir profesyoneli olarak hizmet sunuyor. Türkiye’de eczacılığın bilimsel bir temel kazanmasından bu yana eczacılarımız sağlığımız için yanımızdalar. Eczacılar halka en yakın sağlık çalışanlarıdır. Eczacınız bir ilaç uzmanı ve sağlık danışmanı olarak, sağlığa ilişkin yanlışları düzeltmek ve sağlıklı bir toplum kurmak için her zaman yanınızdadır.

Bu duygu ve düşüncelerle 14 Mayıs Eczacılık Günü’nü kutlar bizlere her zaman destek olan ve tüm eczacılık hizmetlerini özveri ile sunan eczacılarımıza başarılar dilerim.”

14 Mayıs 2012 Kocaeli- Gündem



Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Kocaeli için kar uyarısı! mask
Kocaeli için kar uyarısı!

iPhone X, Türk Telekom mağazalarında mask
iPhone X, Türk Telekom mağazalarında
Otel odasında ölü bulundu! mask
Otel odasında ölü bulundu!
2 polis tecavüzden tutuklandı! mask
2 polis tecavüzden tutuklandı!
Tevfik Seno’da güvenlik zafiyeti! mask
Tevfik Seno’da güvenlik zafiyeti!
Salim Dervişoğlu’na 10 istekli mask
Salim Dervişoğlu’na 10 istekli

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR