Gül Bahçesi’nin sene sonu gösterisi muhteşemdi…

Gül Bahçesi Yetenek Geliştirme Merkezi’nin Cuma akşamı Leyla Atakan Kültür Merkezi Şefik Postalcıoğlu Salonu’nda yapılan “Sene Sonu Gösterisi” kelimen...

BÜYÜT

Gül Bahçesi Yetenek Geliştirme Merkezi’nin Cuma akşamı Leyla Atakan Kültür Merkezi Şefik Postalcıoğlu Salonu’nda yapılan “Sene Sonu Gösterisi” kelimenin tam manasıyla muhteşemdi.
3-6 yaş aralığındaki çocukların karakter gelişimi üzerine yoğun ve kaliteli bir eğitim veren Gül Bahçesi’nin etkinliğinde, verilen kokteylin ardından öğrenci aile ve akrabaları salonu tamamen doldurdu.

170620131203137261694_4.jpg

Açılış konuşmasını kurumun kurucusu ve aynı zamanda Gürcistan Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ali Arapoğlu yaptı.
Gürcistan’da da bir okulları bulunduğunu ifade eden Arapoğlu oradaki Hristiyan ailelerin dahi güven içinde yavrularını kendilerine teslim ettiklerini belirtti.
Arapoğlu, “Gelecek nesillerin yetişmesinde büyük önem arz eden okul öncesi eğitime odaklandık. Onların ahlaklı, yetenekli ve başarılı olmaları en büyük arzumuz” şeklinde konuştu.

170620131203137261694_5.jpg

Daha sonra Palyaçonun sunuculuğunda öğrenciler sırayla kılıktan kılığa girerek gösterilerini sahnelediler.
Minik yavruların en çok alkış alan performansları arasında Kafkas ve Karadeniz Halkoyunu gösterileri vardı.
Gül Bahçesi Yetenek Geliştirme Merkezi Müdürü Meral Arapoğlu ve öğretmenler Tülay Aktop ve Esra Öztayoğlu’nun yönettiği etkinlikte sahneye gösteriyi izleyen çocuklar da geldi.
Palyaço’nun birbirinden güzel oyunları ve şarkıları çocukları mest etti.

170620131203137261694_6.jpg

Gül Bahçesi’nin fevkalade renkli geçen sene sonu gösterisi çocukların diplomalarını almalarıyla sona erdi.

17 Haziran 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR