Bayram trafiği önlemleri şimdiden alındı

Ramazan ayının bitmesi ve Perşembe günü başlayacak olan Ramazan Bayramı nedeniyle, bu akşamdan yola çıkabilecekler vatandaşlar dikkate alınarak karayo...

BÜYÜT

Ramazan ayının bitmesi ve Perşembe günü başlayacak olan Ramazan Bayramı nedeniyle, bu akşamdan yola çıkabilecekler vatandaşlar dikkate alınarak karayolu ve denizyollarında şimdiden gerekli önlemler alındı.

Her Bayram olduğu gibi bu Ramazan Bayramı öncesinde de, İstanbul'u Anadolu'ya bağlayan köprü konumundaki Kocaeli'de de bir dizi önlemler alındı. Hem İstanbul'da, hem diğer kentlerde binlerce kişinin işlerini ayarlayıp şehir dışında geçirecekleri Bayram tatili süresini 9 güne çıkarma hesabı yaptığı bilindiğinden hem Valilikler, hem seyahat şirketi ile deniz hattı işletmeleri bu akşama göre gerekli önlemleri aldı.

FERİBOT KULLANIN
Kocaeli'de TEM ve D-100 Karayolu ile İzmit Yalova Yolu olarak da bilinen D-130 Karayolu'nda yoğunluk olabileceği beklendiğinden, Kocaeli Valiliği'nce Karayolları ve belediyelerle de görüşmeler yapılarak bakım ve onarım çalışmalarına ara verilmesi sağlandı. Bu arada İzmir- Bursa ve Yalova yönüne gidecek olan araç sürücülerinin Gebze Eskihisar'dan feribotla Yalova Topçular'a geçmeleri, İzmit kent içi geçişini kullanmamaları önerildi.

02 Ağustos 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR