İnce“Sandıklara hakim olalım”

        CHP Başiskele İlçe Başkanı Muharrem İnce, cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesindeki çalışmalarını sürdürüyor. Yönetim kurulu ile birlikte ilçede...

BÜYÜT

 

 

 

 

CHP Başiskele İlçe Başkanı Muharrem İnce, cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesindeki çalışmalarını sürdürüyor. Yönetim kurulu ile birlikte ilçede yaptıkları ziyaretlerin yanı sıra parti içi çalışmalara da önem veren ince, önceki akşam da 10 Ağustos’taki seçimlerde görev alacak olan sandık sorumluları ile ailelerini iftar programında ağırladı.

 

BÜYÜK İLGİ VARDI

Başiskele Sahil Restaurant’ta düzenlenen ve 400 partilinin buluştuğu iftara il başkanı Yalçın Kuşkan, il yöneticilerinden Müzeyyan Tan Topçu, Büyükşehir adayı Tahsin Tarhan, Av. Aysun Kılınç, eski milletvekili Hikmet Erenkaya, eski il başkanı Av. Cengiz Sarıbay, Cevdet Barış, Fikret Toker, Yaşar Sönmez, Keramettin Gençtürk, Av. Fahri Örengül, Cengiz Çakar, Av. Hüseyin Acurman ve MHP Başiskele İlçe Başkanı katıldı.

 

SANDIKLAR ÖNEMLİ

Yemeğin ardından konuşan ilçe başkanı Muharrem İnce, Gazze’de ölen Filistinlilerin üzüntüsünü yaşadıklarını belirterek, “Amacımız Başiskele’de partimizin bayrağını daha yukarı çıkarmaktır. Halkımıza güvenimiz tamdır. Cumhurbaşkanı adayımız Ekmeleddin İhsanoğlu’nun tanıtımı için çalışıyoruz. Gittiğimiz her yerde büyük ilgi görüyoruz. Sandık sorumlusu arkadaşlarımıza büyük sorumluluk düşüyor. Onlara güveniyoruz, ancak daha fazlasını istemek durumundayız” dedi.

24 Temmuz 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR