Kamyoncuların “Yavuz Sultan Selim Köprüsü” tepkisi!

SS 4 No’lu Goodyear Kooperatif Başkanı İsmail Özkar, yeni yapılan Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün vatana millete hayırlı olmasını dileyerek, “Başta Sa...

SS 4 No’lu Goodyear Kooperatif Başkanı İsmail Özkar, yeni yapılan Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün vatana millete hayırlı olmasını dileyerek, “Başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım’a ve tüm emeği geçenlere Başiskele Kullar halkı olarak teşekkür ediyoruz. Tüm emeği geçenlerden Allah razı olsun. Kendi işimiz de olsa her yapılan işin bir eksiği oluyor” şeklinde konuştu.

 

“100 KM’LİK YOL 200 KM’YE ÇIKTI”

Yapılan işteki noksanlığın birileri tarafından ikaz edildiğini ekleyen İsmail Özkar, “Burada da kamyoncu arkadaşlarımızın çok büyük sorunu ortaya çıkmıştır. Köprü açıldıktan sonra köprünün pahalı olması, otobanların çok pahalı olması, tali yolların açılmadan Fatih Sultan Mehmet Köprüsünün kamyonculara kapatılması, 100 km gittiğimiz yolun şimdi 200 km olması kamyoncunun belini büktü” dedi.

 

“TAHLİYE YOLLAR AÇILANA KADAR”

Özkar, “Yeni açılan köprüyü kullandığımız zaman Göktürk’ten çıkıp Topkapı’ya gitmek için 49 km şehir içi trafiğini kullandığımız zaman toplam 98 km ek km yapıyoruz. Kocaeli-İstanbul arası kadar haybeye km yapmış oluyoruz. Buda kamyoncunun belini şimdiden bükmeye başladı. Bu sorunun çözümü için tahliye yollar açılana kadar Fatih Sultan Mehmet Köprüsünden eski yasaklara uymak kaydıyla geçilmesini devlet büyüklerinden rica ediyoruz” şeklinde konuştu.

06 Eylül 2016 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR