Özkar güven tazeledi

S.S Good Year 4 No’lu Taşıyıcılar Kooperatifi, yeni yönetim ve başkanlık seçimini dün gerçekleştirdi. 4’üncü dönem yönetiminin belirlendiği kongrede...

S.S Good Year 4 No’lu Taşıyıcılar Kooperatifi, yeni yönetim ve başkanlık seçimini dün gerçekleştirdi. 4’üncü dönem yönetiminin belirlendiği kongrede mevcut başkan İsmail Özkar tek aday ve tek liste ile seçime girdi. Kongrenin divan başkanlığını Emre Yusuf Çalışkaner üstlendi.

 

AİDATLAR 180 TL’YE ÇIKTI

Toplam 113 üyesi bulunan S.S Good Year 4 No’lu Taşıyıcılar Kooperatifi’nde İsmail Özkar, yapılan açık oylama sonucunda yeniden başkan seçilerek güven tazeledi. Trabzonlular Dernek Başkanı Sami Durmuşoğlu, Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kemal Kaya da kongrede hazır bulundu. Gerçekleştirilen kongrede üyelik aidatları ise 125 TL’den 180 TL’ye çıkarıldı.

 

“BURASI SİZİN EKMEK TEKNENİZ”

Güven tazeleyen İsmail Özkar, “Arkadaşlar bugün buraya gelerek beni mutlu ettiniz. Noksanlarımız var ama sizleri mutlu etmek için 4 sene daha burada görev alacağız. Tek aday olarak seçime katıldığım için çok mutluyum. Bazı arkadaşlar burada bağırıp çağırıyor. Burada bana istediğinizi söyleyin. Fakat burası sizin ekmek tekneniz. Çok önemli bir işim olmadığı sürece, hep yanınızda oldum. Benimle tartışmışsanız bu sizin iyiliğiniz içindir” dedi.  

 

“NÖBET DEĞİŞİMİ”

Özkar, “İbrahim Karaosmanoğlu ve Hüseyin Ayaz’ın bu kooperatife çok büyük katkıları oldu. Özellikle Hüseyin Ayaz buraya çok büyük katkı sağladı.  Ben sıcak sobanın başında bir karar alabilirim. Ama bir karar alırken sizlere danışıyorum. İş adamlarımızın da bize çok büyük katkıları oldu. Onlar olmasa 87’den bugüne kadar gelemezdik.  İş bulma konusunda da arkadaşlarımıza çok yardımcı olduk. Fabrikalarla diyaloğumuzu geliştirdik.  Yönetimde bazı değişikliklerimiz oldu. Onlar da kusura bakmasınlar. Bu bir nöbet değişimidir” ifadelerini kullandı.

 

YÖNETİM KURULU LİSTESİ

İsmail Özkar

Yusuf Öztürk

Eyüp Yalçın

Osman Durmuş

Kadir Sezer

Veysel Altuntaş

Ahmet Yılmaz

Süleyman Soydaş

Hanefi Yılmaz 

26 Mart 2016 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR