Karaosmanoğlu: Seçimlerin harmanı sandıktır

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, 7 Haziran seçimleri için oy kullanacağı 1087 numaralı sandık kurulu görevlileriyle bir aray...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, 7 Haziran seçimleri için oy kullanacağı 1087 numaralı sandık kurulu görevlileriyle bir araya geldi. Başkan Karaosmanoğlu, “Seçimlerin harmanı sandıktır” dedi.

 

“SANDIKTAN ÇIKAN SONUCA SAYGILIYIZ”

Ülkemizin yaşayacağı en önemli demokrasi sınavından birisi olan Haziran seçimlerinin, Yeni Türkiye’nin önünde ki en büyük viraj olduğunu söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, “Sandıktan çıkacak ve halkın iradesini yansıtacak seçim sonuçlarına her zaman olduğu gibi saygı duyacağız. Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımızda bunu her seferinde zaten ifade ediyor. Genel Başkanımız ve Başbakanımızın Prof. Dr Ahmet Davutoğlu’nun il kongresinde verdiği hedef için çok çalışacağız. Ancak ilimizde en az 8 milletvekili çıkarmak için gayret göstereceğiz” şeklinde konuştu.

 

“İSTİKRAR VE HİZMET İÇİN OY İSTEYECEĞİZ”

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Sandık kurulu üyeleri kendi bölgelerin de çok iyi çalışırsa sandıktan mutlaka ama mutlaka oylarımız artarak ayrılırız. Vatandaşlarımızla yakın temas kurarak çalışmalıyız. Bütün seçmenlerimize ulaşacağız. İstikrarın ve hizmetlerin devam etmesi için oyunuza talibiz diyeceğiz. Vatandaşlarımızın ve Ak Parti’ye sempati duyan halkımızın, seçmen listelerine yazılmasını sağlamalıyız” ifadelerini kullandı. 

07 Mart 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR