Başkan Yaman Tavşancıl’a yapılan hizmetleri anlattı

Tavşancıl Mahallesi’nde düzenlenen Halk Meclisi toplantısına katılan Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman mahalle sakinlerine yapılan hizmetleri anla...

BÜYÜT

Tavşancıl Mahallesi’nde düzenlenen Halk Meclisi toplantısına katılan Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman mahalle sakinlerine yapılan hizmetleri anlattı.

Tavşancıl Mahallesinde düzenlenen Halk Meclisi toplantısına Başkan Cemil Yaman, AKP Belediye Meclis Üyesi Selçuk Avcı ve Başkan Yardımcıları Aydın Özel, Edip Bingöl ve Muhyettin Gültekin, birim müdürleri ile Belediye Meclis üyeleri, mahalle muhtarları ve çok sayıda mahalle sakini katıldı.

YAPILAN HİZMETLER ANLATILDI
Düzenlenen halk meclisi toplantısı mahalle halkı ile sohbet havasında geçti. Başkan Cemil Yaman göreve geldiği günden bu güne kadar yapılan çalışma ve hizmetleri slayt gösterileriyle sunarak tek tek anlattı ve ilçeyi modern bir kent haline getirdiklerinin altını çizerek Dilovası’na yapılacak yatırımlar ve yapılan çalışmalar hakkında geniş bilgiler verildi. Başkan Cemil Yaman, 2009–2013 yılını sunum eşliğinde anlattı. Çalışmalarının görüntülerini eski hali ve yeni hali şekli ile halkla paylaştı.

MAVİ İLE YEŞİLİN BULUŞTUĞU YER
Dilovalıların kısa sürede uğrak yeri olan Tavşancıl sahilinin mavi ile yeşilin buluşması olduğunu kaydeden Başkan Yaman “Tavşancılımızın sahil hizmetiyle farklı bir şehir oldu. Halkımızın yaz aylarında vazgeçilmez bir tutkusu olan böylesi bir hizmet bizleri çok mutlu ediyor” ifadelerinde bulundu. Tavşancıl kent meydanı çalışmasının da çalışmalarının hızla devam ettiğini kaydeden Başkan Yaman “Alt yapı çalışmaları tamamlanan Tavşancıl Mahallemiz modern bir meydana en kısa zamanda kavuşacaktır” dedi.

13 Eylül 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR