Yusuf Erenkaya; 'KOTO felç olmuştur

15 Temmuz sonrasında KOTO’da başlayan kriz devam ediyor. Tutuklamalar, istifalar sonrasında KOTO yönetim kurulu 21 kişiden 10 kişiye düştü. Yaşanan b...

15 Temmuz sonrasında KOTO’da başlayan kriz devam ediyor. Tutuklamalar, istifalar sonrasında KOTO yönetim kurulu 21 kişiden 10 kişiye düştü. Yaşanan bu durum sonrasında oda hiçbir şey yapamaz duruma geldi. Karat alamayan KOTO’nun bu duruma meclis üyeleri tepki gösteriyorlar. Yaşanan kriz hakkında açıklama yapan Meclis Üyesi Yusuf Erenkaya “KOTO felç olmuştur. Yönetim kurulu hemen istifa etmelidir. Meclis içerisinden yeni yönetim çıkmalıdır” dedi.

 

YÖNETİM İSTİFA ETMELİDİR

Meclis üyeleri olarak yönetim kurulunun derhal istifa etmesini istiyoruz diyen Erenkaya “Kesinlikle defolu insanların orayı bırakması gerekiyor. Mehmet Kaya taktiği yapıyorlar. Zaman kazanmak için yapılan bir durumdur. Mehmet Kaya’nın bu duruma uymaması gerekiyor. Bu insanların hepsi Murat Özdağ’ın kulu kölesiydi. Hepsinin istifa etmesini istiyoruz” dedi.  

 

KAYA KENDİSİNE YAZIK EDER

KOTO vahim durumdadır diyen Erenkaya “Odanın kapısı açılmıyor. Çok acil beyaz bir sayfanın açılması gerekiyor. Yeni isimlerle yönetim oluşmalıdır. Dürüst, şeffaf ve adaletli bir yönetim oluşmalıdır. Meclis içerisinden yönetim oluşmalıdır. Dışarıdan isim alarak Mehmet Kaya’yı başkan yapmak istiyorlar. Sözüm ona Kaya’yı başkan yapacaklar. Bu samimi gelmiyor. Kendisine yazık eder orada defolu insanlar bulunuyor. Yönetim kurulu istifa etmediği taktirde basın açıklaması düzenleyeceğiz” açıklamasında bulundu.

Serkan BORLAK  

  

20 Ağustos 2016 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR