Samsunlularda yeni başkan Akın

Gölcük Samsunlular Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin olağan kongresi geçtiğimiz hafta sonunda dernek binasında gerçekleşti. Samsun Dernekler Federasyo...

Gölcük Samsunlular Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin olağan kongresi geçtiğimiz hafta sonunda dernek binasında gerçekleşti. Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) Genel Başkanı Yıldıray Baş’ın da katıldığı olağan kongrede derneğin yeni başkanlığına Reşat Akın seçildi. Eski Başkan Kurtça Kaygısız ise Akın’ın yönetiminde yer aldı.

 

GENİŞ KATILIM VARDI

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlanan derneğin olağan kongresine SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş, SADEF Sakarya 8. Bölge Başkanı Hasan Kargün, Mali Müşavir Mustafa Cintaş, Gölcük Niğdeliler Derneği Başkanı Cemil Çakmak, Samsunlular ve çok sayıda davetli katıldı.

 

KAYGISIZ FAALİYETLERİ ANLATTI

Kongrede divan başkanlığına Mustafa Cintaş, yardımcılığına Halil Bilgiç ve katip üyeliğe de Adem Çelebi seçildi. Faaliyet raporunu okuyan mevcut başkan Kurtça Kaygısız, “2014 yılında Tirit Gecesi’ni yaklaşık 450 kişinin katılımı ile gerçekleştirdik. Kamu kurumlarına ziyaretler yaptık. Bu zamana kadar bize destek olan herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 

YENİ BAŞKAN REŞAT AKIN

Bilanço ve denetim raporlarının ibrazının ardından tek aday olan Reşat Akın’ın yönetimi üyelerin oylarına sunuldu. Üyelerin desteği ile Reşat Akın Gölcük Samsunlular Derneği’nin yeni başkanı seçildi. Kongrenin sonunda bir teşekkür konuşması yapan Reşat Akın, “Dinamik bir listemiz var, etkin bir çalışma yapacağız. Ziyaretlerimizi ve etkinliklerimizi sürdüreceğiz. Bize destek olan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

YÖNETİM KURULU

Reşat AKIN

Kurtça KAYGISIZ

Adem ÇELEBİ

Aşkın DUMAN

Muttalip BÜLBÜL

ÜST KURUL DELEGELERİ

Reşat AKIN

Kurtça KAYGISIZ

Adem ÇELEBİ

Hikmet ÖZDUMAN

 

DENETİM KURULU

Rasim TANRIVERDİ

İbrahim DEMİR

Hikmet ÖZDUMAN

 

10 Ekim 2016 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR