Baran: Körfez’i şantiye alanına çevireceği

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, AK Parti Körfez İlçe Başkanı Osman Badem ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı. AKP Körfez ilçe 5. ola...

BÜYÜT

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, AK Parti Körfez İlçe Başkanı Osman Badem ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı. AKP Körfez ilçe 5. olağan kongresinde yeniden başkan seçilen Osman Badem ve yeni yönetim kurulu üyeleri birim müdürlükleri ve başkan yardımcılarını da ziyaret etti. Osman Badem yönetim kuruluna yeni katılan üyeleri tek tek tanıttı.

 

“ÜZERİMİZE DÜŞENLERİ ORTAK AKIL İLE YAPACAĞIZ”

Osman Badem, “Bundan önceki çalışmalarınızda olduğu gibi bundan sonra da yerel yönetimler adına kente yapılması tasarlanan hizmetler noktasında Körfez İlçe Başkanlığı olarak üzerimize düşen mesuliyetleri ve görevleri ortak akıl ve istişare çerçevesinde samimiyetle yerine getirmenin gayreti içerisinde olacağız” ifadelerini kullandı.

 

“BİZİ HİZMETKAR OLARAK SEÇTİLER”

İsmail Baran ise "Her şey Körfez ve hemşerilerimiz için. Biz makam için Belediye Başkanlığına gelmedik. Bizi seçenler hizmetkâr olarak seçti, biz de hemşerilerimizin hizmetkârı olduk. Olmaya da devam edeceğiz. Körfez için çeşitli projeler ürettik. Ürettiğimiz bu projeleri sırasıyla hayata geçirmeye başladık. Kısa süre içerisinde yeni projelerimizi hayata geçirerek Körfez’i şantiye alanına çevireceğiz” dedi.

16 Ocak 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR