GENÇ-İZ’den Gençbank için başvuru

Merkezi Cumhuriyet Çocuk Parkı’nda bulunan Genç-İz’in yaptığı başvuru üzerine Toplum Gönüllüleri Vakfı’ndan bir heyet İzmit’e geldi. Genç-İz’i ziyaret...

BÜYÜT

Merkezi Cumhuriyet Çocuk Parkı’nda bulunan Genç-İz’in yaptığı başvuru üzerine Toplum Gönüllüleri Vakfı’ndan bir heyet İzmit’e geldi. Genç-İz’i ziyaret eden Toplum Gönüllüleri Vakfı yetkilileri,  başvuru soncusunun Ocak ayı içinde sonuçlanacağını söylediler.

 

Genç-İz ile ilgili izlenimlerinin olumlu olduğunu söyleyen ilgililer” GençBank, gençlerin toplumsal konularda birinci dereceden görünür aktörler olarak, etraflarında sorun olarak gördükleri ve kendilerini ilgilendiren konularda projeler üretmelerine olanak tanıyan, üretilen projelerin hayata geçme aşamasında gençlere birebir destek olmayı amaçlayan bir gençlik çalışması biçimidir. Genç-İz’in çalışmalarından da oldukça etkilendik” dediler.

 

 Genç-İz yetkilileri de GençBank ile amaçlarının hemen hemen aynı olduğunu ifade ederek” gençlerin sosyal hayata katılımına destek veriyor, faydalı birer birey olmalarına olanak sağlıyoruz. Kendini geliştirmek isteyen bütün gençleri Genç-İz’e bekliyoruz” şeklinde konuştular.

24 Aralık 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR