Türk Ocakları’ndan kan bağışı

Din, dil, ırk, etnik köken, düşünce biçimi diye kimseyi ayırmadan düzenlenen etkinliklerle farklı ve olumlu bir iletişim kurabilen ender STK’lardan b...

BÜYÜT

Din, dil, ırk, etnik köken, düşünce biçimi diye kimseyi ayırmadan düzenlenen etkinliklerle farklı ve olumlu bir iletişim kurabilen ender STK’lardan biri.

Ayrıca düzenlediği geniş katılımla bayramlaşma programları ile genel anlamda farklı birlikteliklere ön ayak olan bir yapıda çalışmalar yürütülüyor.

Tabi ocağın bu düzeyde çalışmalar içinde bulunmasının öncelikli sebeplerinden birisi, yetenekli ve işini severek yapar bir başkana sahip olması. İyi bir dostum olan Yücel Alpay Demir, yaptığı çalışmalarla Kocaeli Türk Ocakları’na büyük bir ivme kazandırdı dersek herhalde yanılmış olmayız.

Başkan Demir ve Türk Ocakları, Muharrem ayını da boş geçirmedi. Bu kutlu ay dolayısıyla Aşura geleneğini yaşatan Demir ve üyeler, şehit Hz. Hüseyn efendimiz için kan bağışında bulundu. Demir, bu konudaki fotoğrafını ise sosyal medya hesabından “Onun yoluna canımızı da veririz...” bilgi notu ile paylaştı.

25 Ekim 2015 Kocaeli- YaşamYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Kocaeli için kar uyarısı! mask
Kocaeli için kar uyarısı!

iPhone X, Türk Telekom mağazalarında mask
iPhone X, Türk Telekom mağazalarında
Otel odasında ölü bulundu! mask
Otel odasında ölü bulundu!
2 polis tecavüzden tutuklandı! mask
2 polis tecavüzden tutuklandı!
Salim Dervişoğlu’na 10 istekli mask
Salim Dervişoğlu’na 10 istekli
Tevfik Seno’da güvenlik zafiyeti! mask
Tevfik Seno’da güvenlik zafiyeti!

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR