Üzülmez’den Cemiyete destek ziyareti

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol ve yönetimini Basın Müzesi’nde ziyaret etti. Başkan Üzülme...

BÜYÜT

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol ve yönetimini Basın Müzesi’nde ziyaret etti. Başkan Üzülmez’e, Basın Müzesini de gezdiren Cemiyet Başkanı Çetin Gürol, basın mensupları açısından önemli olan ve bir o kadar da onur duyulan 16 Ocak Basın Onur Günü hazırlıkları hakkında da bilgi verdi.

 

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’e eşlik eden Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Deniz Dalgıç’ı da Basın Müzesi’nde ağırlayan Cemiyet Başkanı Çetin Gürol ve yönetim kurulu üyeleri Recep Şeyhoğlu ve Ahmet Yavuz, ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

 

Başkan Üzülmez, sorumlu ve ilkeli haber anlayışı çerçevesinde Kocaelililerin doğru, hızlı ve tarafsız yayıncılık misyonu ile okuyucuları haberle buluşturan basın camiasının çalışanlarından oluşan cemiyetin yeni yönetimine de başarı dileklerinde bulundu. Yeni yönetime her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirten Başkan Üzülmez, “16 Ocak etkinlikleri ile ilgili yaptığınız çalışmaları takdirle karşılıyorum. Bu onurlu günde basın camiasının mutluluğuna ortak olmaktan memnuniyet duyacağım” dedi.

06 Ocak 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR