Yücel; “Gölcük olarak başarılı bir belediye başkanına sahibiz”

AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Sedat Yücel,AKP Gölcük İlçe Başkanı Sedat Yücel, “Gölcük Belediye Başkanımız Mehmet Ellibeş zaten hangi görüş ve düşüncey...

BÜYÜT

AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Sedat Yücel,

AKP Gölcük İlçe Başkanı Sedat Yücel, “Gölcük Belediye Başkanımız Mehmet Ellibeş zaten hangi görüş ve düşünceye sahip olursa olsun herkesin, Gölcük’ün belediye başkanıdır ”dedi

AKP Gölcük İlçe Başkanı Sedat Yücel, basın toplantısı yaparak gündemle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Başkan Yücel, “Yerel seçimlere bir yıldan biraz fazla zaman kaldı. Bazı siyasi partilerde aday isimleri bile orta çıkmaya başladı. Oysaki Ak Parti gündeminde sürekli seçim varmış gibi çalışmaktan başka bir şey yok. Hizmetlerimize hem genelde hem de yerelde devam ediyoruz. Sloganımız durmak yok yola devam derken, büyük düşünen Gölcük anlayışını hayata geçirmek için teşkilatlarımızla, belediye başkanımızla, meclis üyelerimizle birlikte büyük gayretler göstermekteyiz.

ALNIMIZ AÇIK
Mahalle danışma meclisleri yapıyoruz. Burada halkımızın beyefendi kişiliği ve zarafeti ile takdirini kazanmış değerli belediye başkanımız seçim öncesi söz verdiklerinin yüzde doksan beşini yerine getirdiklerini ilgi ve beğeni ile izlemektedir. Sormak istediklerini yada talep ettiklerini belediye başkanımıza vatandaşlarımız rahatlıkla iletebilmektedir. Bizler Ak Parti olarak başkanlarımız, Milletvekillerimiz alnımız açık sokakta halkımızın içinde dolaşabilmekteyiz. Geçmişte halkın içine çıkamayanları bu millet unutmamıştır.

KUTLAMAK GEREKİR
Gölcük’te yıkılmış bir kentte son on yılda neler yapıldığını görmek istemeyenler olabilir ancak; içeriden dışarıdan, yerli yabancı gelenler diyorlar ki; inanılmaz ölçüde değişmiş gelişmiş bir Gölcükle karşılaştık, bunu yapanları kutlamak gerekir. Elbette bunları görebilmek için önce bakar gözle bakmak gerekir. Yani bakmak ayrı, görmek ayrı. Birde kritik ederken art niyetli olmamak gerekir.

BEBEK HASSASİYETİ
Belediye başkanlarımız depremi yaşadıkları bu güzelim Gölcük için bebek hassasiyeti ile yaklaştılar. Onun büyümesi, gelişmesi için bütün enerjilerini sarf ettiler. Geçmişte hiç deprem yaşamamış illere deprem yaşamış gibi yardım edip, Gölcük için iller bankasından en düşük seviyede pay ayıranlar oturdukları koltukların, makamların onurunu akıllarına ne denli getirmişlerdir dersiniz.

HALKIMIZ KARŞILIĞINI VERİYOR
Bizler bu halka hesap vereceğini asla aklından çıkarmayan bir partinin mensuplarıyız. Halkımızın bizlere güvenini biliyor ve bu güvene layık olma sorumluluğunu bütün hücrelerimize kadar hissediyoruz. Halkımız da sağ olsun bunun karşılığını bize seçimlerde veriyor. Biliyorsunuz başkalarının yaptırdığı en son anketlerde Ak Partinin oyları Türkiye genelinde yüzde 54’e ulaşmış. Belki bizim genel merkezimiz yaptırsa muhalefet partileri sonuca bahane bulabilirdi. Şimdi ne demeli? Bence Ak Partiyi bu millet beğeniyor demeli. Muhalefet patileri ne yapmalı? Eleştirmenin ötesinde şöyle olursa daha iyi olur diyebilmeli ve inanılır, güvenilir projeler yapmalı.

İNSANLARA SAYGILI
Şunu çok iyi biliyorum; Ak Parti dışında başka partiye mensup olanlar diyorlar ki; bizimde keşke Recep Tayyip Erdoğan gibi bir liderimiz olsa. Peki Gölcük’te Ak Parti dışında başka partiye mensup olanlar ne diyor? Keşke bizimde partimizin içinde Mehmet Ellibeş gibi zarafeti olan, insanlara saygılı, deneyimli, birikimli, üreten, çalışan bir isim olsa. Kimse kıskanmasın ne olur!

KARARLAR OY BİRLİĞİ İLE
Mehmet Ellibeş zaten hangi görüş ve düşünceye sahip olursa olsun herkesin, Gölcük’ün belediye başkanıdır. Bizim belediye başkanımız Sayın Ellibeş herkese saygılıdır, her kesimin fikrini alır, Gölcük’te ortak akıl kültürünü uygulayacağını uluslar arası platformlara deklere etmiştir. Bunun için Gölcük Belediye Meclisi kararlarının çoğunu oy birliği ile almıştır. Unutmamak gerekir önce hedefimiz 2023, sonrasındaki hedefimiz 2071. Milletimizle birlikte başaracağımız bu hedefler Türkiye için hayırlı olsun” dedi.

21 Ocak 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR