“AKP, tüm kaynakları peşkeş çekiyor”

Artvinliler Derneği’ni ziyaret eden CHP Kocaeli Milletvekili Ehlinaz Torun, yer altı ve yer üstü sularının, hatta yer altı ve yerüstü kaynaklarının ya...

BÜYÜT

Artvinliler Derneği’ni ziyaret eden CHP Kocaeli Milletvekili Ehlinaz Torun, yer altı ve yer üstü sularının, hatta yer altı ve yerüstü kaynaklarının yabancılara peşkeş çekildiğini söyledi.

CHP’DEN DESTEK
CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Yrd. Doç. Dr. Ehlinaz Torun, Çayırova Artvinliler Derneği’nde hemşerileriyle bir araya geldi. Ziyaretinde ülke sorunlarına değinen Torun, hemşerilerinin hassasiyet gösterdikleri ve yapılmasını istemedikleri HES’ler (Hidro Elektrik Santralleri) konusunda, Türkiye’nin her yerindeki Artvinlilerin destek verdiği mücadeleye kendisinin ve partisinin de destek verdiğini belirtti.

ÜLKE SUSUZ KALACAK
HES’lerin yapımının doğru ve ekonomik olmadığını, yer altı ve yer üstü sularının, hatta yer altı ve yerüstü kaynaklarının yabancılara peşkeş edilmesinin gelecek yıllarda ülkenin susuz kalacağına değinen Torun, üretim alanlarında artık tarım yapılamayacağını ve Türkiye’nin yabancı ülkelere muhtaç olacağını söyledi. Hemşerileri tarafından çok sıcak karşılanan Torun, Çayırova’dan mutlu bir şekilde ayrıldı.

19 Mayıs 2011 Kocaeli- SiyasetYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Kocaeli için kar uyarısı! mask
Kocaeli için kar uyarısı!

Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu mask
Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu mask
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu
Otel odasında ölü bulundu! mask
Otel odasında ölü bulundu!
iPhone X, Türk Telekom mağazalarında mask
iPhone X, Türk Telekom mağazalarında
5 milyon emeklinin maaşı değişecek! mask
5 milyon emeklinin maaşı değişecek!

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR