Doğan: Hizmeti ibadet olarak görüyoruz

Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette her iki başkan da çeşitli konularda görüş alış verişinde bulundular.   İNSANA HİZMET ET K...

BÜYÜT

Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette her iki başkan da çeşitli konularda görüş alış verişinde bulundular.

 

İNSANA HİZMET ET Kİ DEVLET YAŞASIN

Başkan Doğan bu tür ziyaretleri sık sık yaptıklarını belirterek “Sanayisiyle, tarımıyla, tarihi değerleriyle, deniziyle çok değişik özellikleri bulunan Körfez bizim gözbebeğimiz bir ilçemiz. 10 yıldır gerçekten güzel hizmetler yapılıyor. Yeni dönemde de İsmail kardeşimiz bu güzel hizmetlere yenilerini ekleyecektir. Kendisinin güzel projeleri var.  Daha şu anda ısınma ve hazırlık döneminde olduğunu biliyorum. İnanıyorum ki 1-2 yıl sonra hizmetler kendisini gösterecektir.  Zaten belediyeciliğe yabancı biri değil.  Fikirlerimizle birbirimize her zaman destek olacağız. Biz bir takımız. Büyükşehrimiz, İzmit ve diğer belediyelerin hepsi bir anlayışla çalışıyor. Bu anlayış insana hizmeti öne alan anlayıştır.  Sayın başbakanımızın da sık sık söylediği gibi insana hizmet et ki devlet yaşasın anlayışı içindeyiz. Bunu bir ibadet olarak görüyoruz.  Öyle olunca da hem Hak’kın hem de halkın teveccühünü alma imkânı oluyor. Hep birlikte halkımıza güzel hizmetler yapacağız” dedi.

 

ÖĞRENECEKLERİMİZ VAR

Körfez Belediye Başkanı Baran da “Nevzat ağabeyimizin tecrübelerinden yararlanmak istiyoruz. Kendisi geçen 5 yıl içinde güzel hizmetler yaptı. Bu dönemde de güzel hizmetlere devam edeceğine inanıyorum. Ak Parti Belediyeciliğinin gerçek manada nasıl yapılmasını sadece ilimize değil bütün Türkiye’ye gösteren bir ağabeyimiz. Birikimi ve tecrübesi olan birisi. Kendisinden öğrenecek çok şeylerimiz var” şeklinde konuştu.

19 Eylül 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR