Başiskele Belediyesi temizlik personeline sertifikaları verildi

    Başiskele Belediyesi, personeline yönelik düzenlediği eğitim programlarına devam ediyor. İş yerlerindeki iş kazalarının azalması ve mesleki hastal...

BÜYÜT

 

 

Başiskele Belediyesi, personeline yönelik düzenlediği eğitim programlarına devam ediyor. İş yerlerindeki iş kazalarının azalması ve mesleki hastalıklara karşı önlemler alınması konularında 48 saatlik eğitim alan Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Çevre Koruma Kontrol Müdürlüğü personeline sertifikaları verildi. Başiskele Belediyesi Konferans Salonunda gerçekleşen sertifika programına Kaymakam Ali Partal, Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, Başkan Yardımcıları Köksal Ayabakan, Selami Erdinç, Abdullah Çuhacı ve Başiskele Halk Eğitim Müdürü Fuat Şahin katıldı.

TÜRKİYE’DE İLK DEFA

SİZ SENDİKALAŞTINIZ

Başkan Ayaz “İş sağlığı ve güvenliği eğitimlerinin verilmesindeki amacımız iş dönüşü ailenizin yanına sağlık sıhhat içerisinde dönebilmeniz içindir. İşinizi küçümsemeyin, kendinizi ve kurumunuzu küçümsemeyin. Başiskele’ye bugün herkes gıptayla bakıyor. Türkiye’de ilk defa siz sendikalaştınız. Biz çalışanlarımıza ve halkımıza hizmet etmeye bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada sahip çıkmaya devam edeceğiz” dedi.

“GÜZEL İŞLERE İMZA ATIYORUZ”

Kaymakam Partal “Başiskele’de uyum içerisinde Belediyemizle birlikte güzel işlere imza atıyoruz.  Halk Eğitim Müdürlüğümüzle birlikte gerçekten önemli ve ihtiyaç duyduğumuz kurslardan birini gerçekleştirdik. Bu kursun açılmasında ve yürütülmesinde emeği geçenlere teşekkür ederim” dedi.

06 Haziran 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR