Bahçeşehir Koleji, kampta hem eğlendi hem öğrendi

Kocaeli Bahçeşehir Koleji her yıl 15 tatilde gerçekleştirdiği yarı dönem tekrar kampının altıncısını bu yıl da Antalya Limak Lara Otel’de 30 Ocak-04...

BÜYÜT

Kocaeli Bahçeşehir Koleji her yıl 15 tatilde gerçekleştirdiği yarı dönem tekrar kampının altıncısını bu yıl da Antalya Limak Lara Otel’de 30 Ocak-04 Şubat tarihleri arasında yaptı. Oldukça yoğun bir öğrenci katılımı ile gerçekleşen tekrar kampında,  birinci dönemin konu tekrarları yapılarak 15 tatil ödev kitapçıkları bitirildi.


ÖĞRENCİLER EĞLENCEYE DOYDU

Derslerden arta kalan zamanlarda ise 7 ve 8’inci sınıflar arası oryantiring,  6’ncı sınıflar arası akıl oyunları yarışmaları gerçekleştirildi. Akşamları yapılan gün sonu eğlencelerinde dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi. Kampın üçüncü gününde her sene yapılan tematik parti, ‘Latin Gecesi’ konseptiyle gerçekleştirilerek öğrenciler eğlenceye doydu.


“KAMP ÇOK VERİMLİ GEÇTİ”

Okul Müdürü Mahmut Kalcı, ikinci dönem açılış gününde kampa katılan tüm öğrenci ve öğretmenlerin moral depolayarak, dinlenerek okula döndüklerini ve kampın çok verimli bir şekilde sonlandığını tüm öğrencilerle paylaştı.

12 Şubat 2015 Kocaeli- Eğitim


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR