HAS Parti, MÜSİAD’da yapacaklarını anlattı

MÜSİAD’ı ziyaret eden HAS Parti Milletvekili Adayları Mustafa Süreyya Susam ve Sami Çakar, partileri iktidara geldiği takdirde yapacakları çalışmalar...

BÜYÜT

MÜSİAD’ı ziyaret eden HAS Parti Milletvekili Adayları Mustafa Süreyya Susam ve Sami Çakar, partileri iktidara geldiği takdirde yapacakları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

HAS Parti Milletvekili Adayları Mustafa Süreyya Susam ve Sami Çakar, MÜSİAD Başkanı Recep Bilal Şengün’ü dernek binasında ziyaret etti. Ziyarette Genç MÜSİAD Başkanı Emre Yıldız ile MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri Necdet Kozan ve Osman Yavuz da hazır bulundu. Katılımcı yerel kalkınma modelini kuracaklarını ve kararların yerelde alınacağını söyleyen Susam, “İktidar olmamız halinde tarımsal destekler 2 katına çıkarılacak. Alışveriş merkezleri şehir dışına taşınacak. Yoksullara 600 TL vatandaşlık maaşı bağlanacak. 250 bin öğretmen atanacak. Köyüne dönene 50 koyun verilecek. 1 milyon kişiye iş sağlanacak dedi.

ÇOK SESLİLİK
Ziyaretten memnun olduğunu belirten Şengül ise, “Seçimlere oldukça kısa bir zaman kaldı. Siyasi partiler tarafından yapılan bu ziyaretlerin seçim sonrasında da devam etmesini bekliyoruz. Siyaset oldukça zor bir iştir. Ancak yapılması gerekiyor. Siyasette başarılı olmak için vatandaşa kendinizi iyi anlatmanız gerekiyor. Mecliste çok seslikten yanayım. Güçlü bir iktidar için güçlü bir muhalefet olmalı. Kişiliği düzgün şahsiyetli kişilerin mecliste yer almalı” diye konuştu.

24 Mayıs 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR