Kocaeli’de öğrencilere sağlık eğitimi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, gençlerin sağlıklı bir hayat sürmeleri ve bu konuda gereken bilgileri aktarmak için çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsa...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, gençlerin sağlıklı bir hayat sürmeleri ve bu konuda gereken bilgileri aktarmak için çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda özellikle yaz dönemlerinde gerçekleşen Kur’an kurslarında öğrencilere yönelik hijyen, ergenlik, sağlıklı beslenme gibi önemli eğitimler veriliyor.


SİNEVİZYON EŞLİĞİNDE SAĞLIK EĞİTİMİ

Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı Sağlık İşleri Şube Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen eğitimler, Gölcük’teki Kur’an kurslarında devam ediyor. Büyükşehir ekipleri öğrencilere sağlıkla ilgili önemli bilgileri sinevizyon eşliğinde sunuyor.

 

HAYIR DİYEBİLME

Öğrencilerin dikkatle dinlediği eğitimlerde, sağlığı korumak amacı ile sağlıklı beslenme, hijyen, sigara gibi zararlı alışkanlıklardan korunma bilgileri sunulurken ayrıca, ergenlik, büyüme ve gelişme, hayır diyebilme konuları da aktarılıyor.

31 Ağustos 2015 Kocaeli- Gündem



Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR