Bakan Işık" Fabrikalarda teknoloji artırılmalı"

        BAKAN, VALİ VE BAŞKAN KATILDI Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Kocaeli Valisi Ercan Topaca ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başka...

 

 

 

 

BAKAN, VALİ VE BAŞKAN KATILDI

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Kocaeli Valisi Ercan Topaca ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Korkmaz Çelik Fabrikası sahipleri Hakkı Korkmaz, Rahmi Korkmaz, Ahmet Korkmaz ve Fabrika Müdürü Gökalp Çobanoğlu tarafından misafir edildi.

 

SANAYİCİ TEKNOLOJİYE YATIRIM YAPMALI

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Türkiye’deki firmaların dünyadaki firmalarla rekabet edecek hale gelmesi gerektiğini vurguladı. Bunun için de sanayicinin teknolojiye yatırım yapması gerektiğini vurgulayan Bakan Işık, “Ne kadar ileri teknolojiyle üretim yaparsak malımızın katma değeri o kadar artıyor. Üretimdeki katma değer artışından en alttan en üste kadar herkes pay alıyor” dedi.

 

KANDIRA İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ise Korkmaz ailesine böylesi bir tesisi Kandıra’ya kazandırdıkları için teşekkür etti. Kandıra için gece gündüz çalıştıklarını ve çalışmaya devam edeceklerini vurgulayan Başkan Karaosmanoğlu, “Biz de sizin gibi en iyi üretimi yapmak için çaba sarf ediyoruz’’ şeklinde konuştu.

 

KANDIRALILAR EN İYİSİNE LAYIK

Kandıra’yı geliştirmek için çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Başkan Karaosmanoğlu, “Kandıralılar daha güzeline, en iyisine layık. Kandıra’nın köyleri Avrupa’nın köylerinden daha iyi olacak’’ ifadelerini kullandı.

10 Mart 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR