Geleceğimiz Emin Ellerde

Manevi ve İktisadi Kalkınma Vakfı ( MİKAV ) bünyesinde faaliyet gösteren Özel Nadide Kreş öğrencileri Van depremzedelerine harçlıklarını gönderdi. Öze...

BÜYÜT

Manevi ve İktisadi Kalkınma Vakfı ( MİKAV ) bünyesinde faaliyet gösteren Özel Nadide Kreş öğrencileri Van depremzedelerine harçlıklarını gönderdi.
 
Özel Nadide Kreş bu ayki Karakter eğitimimi olan  ''Dostluk ve Kardeşlik''kapsamında, öğrenciler Kızılay ziyaretlerine elleri boş gitmedi.
''Acılar paylaşıldıkça azalır, sevinçler de paylaşıldıkça çoğalır'' inancıyla;
Kimisi kumbaralarını, kimisi evden getirdikleri paraları Kızılay yetkililerine teslim etti.
Van deprem felaketini yaşayan kardeşlerine bir nebze de olsa yardım edebilmenin mutluluğunu yaşayan öğrenciler, aynı zamanda da onların yaşadıkları acıyı da paylaşmış oldular.
Kreş koordinatörü Tuğba Arsal İzmit Kızılay ziyaretinde ‘’ Gelecek nesilleri yetiştirmede üzerimize düşen görevin sorumluluklarını bildiklerini ve çocuklarımızın kendi istekleri ile bağışta bulunmaları nedenli doğru bir iş yaptığımızın göstergesidir. Bu onurlu ve duygulu anı yaşamanın gururu içindeyiz. Van depremini yaşayan yurttaşlarımızın acısı bizimde acımız, çorbada bizimde tuzumuz olmasını istedik ‘’ dedi.
Yardımları kabul eden Kızılay yetkilisi Sibel Mutlu ‘’  Halkımızın bu duyarlı davranışları mutluluk verici. Özellikle geleceğimiz olan çocuklarımızın bu davranışı Geleceğimizin emin ellerde olduğunun göstergesidir’’ dedi.

28 Ekim 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR