Aile Tıp Merkezi’nden gözle görülür çözümler

Aile Konak Hastanesi’ne bağlı olarak Gölcük’te hizmet vermeye başladığı günden bu yana birçok branşta hızlı bir ivme yakalayan Aile Tıp Merkezi, Gölc...

Aile Konak Hastanesi’ne bağlı olarak Gölcük’te hizmet vermeye başladığı günden bu yana birçok branşta hızlı bir ivme yakalayan Aile Tıp Merkezi, Gölcüklülere kaliteli sağlık hizmeti sunmaya devam ediyor. Aile Tıp Merkezi Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Ruken Çinik ise göz hastalıkları konusunda zengin tıbbi cihaz desteği ile hastalara doğru tanılar sonucu, doğru tedavi yöntemleri sunabildiklerini ifade ediyor.


ZENGİN TIBBİ CİHAZ DESTEĞİ

Tıp merkezinde, göz hastalıkları polikliniğinde muayene edilen hastaların çeşitli göz rahatsızlıkları tespit edilmesi durumunda Aile Konak Hastanesi'nde var olan zengin tıbbi cihaz desteği hastaların tanılarını koymakta ve tedavilerini yönlendirmede imkan sağlamakta. Ayrıca Tıp Merkezi’nde katarakt, pterjium, göz kapağı bozuklukları ve şaşılık teşhisleri konan hastaların ameliyatları Aile Konak Hastanesi'nde yapılabilmekte.


RUKEN ÇİNİK KİMDİR?

1984 Ardahan doğumlu olan Ruken Çinik, Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Uzmanlığını yine Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamlayan Çinik, Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Diyarbakır Bismil Devlet Hastanesi’nde Göz Hastalıkları uzmanı olarak görev yaptı.

26 Ocak 2016 Kocaeli- Sağlık


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR