Oğuz Erhan Kopum, Aydın Ünlü’ye yüklendi

Oğuz Erhan Kopuk, yazılı olarak yaptığı açıklamada şu cümlelere yer verdi, “Son günlerde MHP Kocaeli teşkilatlarında yetkili arkadaşların ülkenin için...

Oğuz Erhan Kopuk, yazılı olarak yaptığı açıklamada şu cümlelere yer verdi, “Son günlerde MHP Kocaeli teşkilatlarında yetkili arkadaşların ülkenin içinde bulunduğu bunca olumsuzluk yaşanmasına rağmen yerelde ve genelde milletin istikbalini ilgilendiren bunca konu ortadayken başka hiçbir konu yokmuş gibi şahsımın da adının geçtiği ihraç konuları paralelinde parti içi mesaj verme çabalarını kabul etmem mümkün değil. Anlaşılan o ki Benimde yaşadıklarım ve yaşananlarla ilgili bir açıklama yapma zamanım gelmiştir benim anlayışıma göre kişiler MHP de ve ÜLKÜCÜ harekette varlıklarıyla artı değer katmalı ilgi alanı sadece ve sadece siyaset üretmek teşkilatçılık yapmak ülke gündemiyle ilgili kamuoyu yaratmaktır velhasıl bu insanların ilgi alanı topluma bir şeyler kazandırmak ve MHP’nin başarılı olmasıdır.

 

AKÇELİ İŞLER

Son dört yıldır sayın il başkanım Aydın Ünlü’nün yönetim anlayışı cemiyet hayatında yazılı görsel medyada sürekli akçeli işlerle anılması kendisine tam biat etmeyenleri devre dışı bırakma alışkanlığı benim ve benim gibi birçok ülkücü arkadaşın rahatsız olmasına sebep olmuştur. Hiç kimseyi kınamak istemiyorum ancak arkadaşlarımın sessiz kalmış olması benimde bunları görmezden gelmeme sebep olamaz. Sayın genel başkanım Dr Devlet Bahçeli beyin kimlik ve kişiliği siyasi duruşu ve ahlaklı siyaset anlayışına zerre kadar uymayan yalan ve iftiralarla etraftaki kendisine alternatif olabilecek isimleri siyasetten uzaklaştırmayı genel anlayış haline getiren bu anlayışı reddediyorum. Makamı korumak adına liderden yana sergilenen tavrı dolayısı ile MHP mensupları tarafından güvenilirliği kalmayan sayın aydın ünlünün şahsımla ilgili yalan ve iftira dolu genel merkezimizi ve genel başkanımıza bilgi kirliliğine sebep olan anlayışı lanetliyorum.

 

ÜÇ KURUŞ KİRLİ PARA İÇİN

Ayrıca son günlerde basında çıkan sebebi ne olursa olsun kahpe düzenin uşakları FETÖ terör örgütünün uzantılarıyla pazarlıkların içine girmiş olması ve bu konuda hala tatmin edici bir açıklama yapmamış olması sayın genel başkanımın bütün ikazlarına rağmen genel merkezi yok sayarak üç kuruş kirli para için tertemiz mazimizi alet eden bir il başkanını kabul etmem mümkün değildir ve bu konuyla ilgili ve kendisinin çıkıp bizzat açıklama yapması yapmaz ise mutlaka adalet önünde açıklama yapması mecburiyetinde bırakılmasını bekliyorum. Ben Oğuz Erhan Kopuk olarak MHP den ne ekonomik ne siyasi olarak bu güne kadar hiç bir beklentim olmadı bundan sonrada olmayacaktır. Benim bağlılığım ülkücü harekete iman etme noktasındadır mensubiyetim kesinlikle kağıt üstü değil tamamen kalbendir eğer varlığım birilerini rahatsız ediyor ise inanmadığım bir il başkanının başkanlık yaptığı teşkilatlara sıkıntı veriyor ise istifa mekanizmasının da en azından o gidene kadar demokratik bir yol olduğunu bilmekteyim .

Böyle çirkin, yalan, dolan ve iftira ile Kocaeli teşkilatlarının başında bulunan Aydın Ünlü Bey ile çalışmak zorunda kalan vaktini ve nakdini samimiyetle seferber eden tüm ilçe başkanlarım ve yöneticilerimi taktir ile karşılıyor onlara da muafakiyetler dilerim.

04 Ekim 2016 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR