AKP İzmit İlçe Başkanı Korkmaz: İzmit’te oyumuzu yükselteceğiz

1 Kasım genel seçimleri öncesinde AKP İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, parti binasında basın toplantısı düzenledi. Basının karşısına çıkan İlçe Başkan...

1 Kasım genel seçimleri öncesinde AKP İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, parti binasında basın toplantısı düzenledi. Basının karşısına çıkan İlçe Başkanı Korkmaz “Ülkemiz demokrasi şölenine hazırlanıyor. Demokrasi bayramının kutlanması için elimizden geleni yapacağız. Çok uyumlu bir şekilde seçim çalışması yapıldı. Muhalefet partileri ile uyumlu çalışma yapıldı. Terör olayları sonrasında kent için alınan kararlar uygulandı” dedi.

 

13 YILDIR

Bundan sonra ki seçimlerinde bu şekilde olmasını dileyen İlçe Başkanı Korkmaz “SKM programları çerçevesinde her gün 20-25 program gerçekleştirildi. Herkes kendisinden özveri göstererek çalışma yapmıştır. Teşkilat mensuplarına teşekkür ediyorum. İki gün sonra ülkemiz için istikrar ve istikbal seçimleri olacaktır. Bu seçimler kırılma noktasıdır. 13 yıldır ülkemize hizmet eren AKP yeniden hedeflere koşacaktır” açıklamasında bulundu.  

 

MHP ve HDP’YE ELEŞTİRİ

İstikrar sadece tek parti ile olmuyor diyen Korkmaz “Gelişmiş ülkelerde koalisyon ile de istikrar sağlanıyor. Ancak ülkemizde bu kültür bulunmadığı görülmüştür. Ülkemizin derdini dert edinen parti AKP’dir. Her şeye hayır diyen terör örgütüyle organik bağ kurmuş bir yapı vardır. Bu yapılarla bağ kurulamayacağı halkımız görmüştür. Ülkemizin istikbali için sandığa gidiyoruz” şeklinde konuştu.

 

KAYBEDECEK VAKİT YOK

Ülkemizin refahı için alınan kararları halkımız görmektedir diyen İlçe Başkanı Korkmaz “Halkın iradesine en güzel şekilde sahip çıkacağız. Bu saatten sonra sen ben yok Türkiye için çalışacağız. Hep birlikte çalışmalarımıza devam edeceğiz. Hep birlikte ülkemizi bölmek isteyenlere fırsat vermeyeceğiz. Geçilen beş ayda ülkemizin yaşadığı sıkıntıları hep birlikte gördük. Ülkemizin kaybedecek vakti yoktur” dedi.

 

8 BİN KİŞİLİK KADRO

Milletin tercihine saygımız sonsuzdur diyen Korkmaz “Zamanın dar olmasından dolayı bütün kadrolar ile sahaya indik. Zaman kısa olmasından dolayı ulaşamayacağımız kişiler olacağını düşündük. Partinin kurucularından başlayarak daha önce görev almış herkes kendi bölgesinde çalıştı. Mahallelerde heyecan içerisinde çalışma yapılmıştır. 7-8 binin üzerinde ekip ile sahada yer aldık” açıklamasında bulundu.

 

OYUMU ARTIRACAĞIZ

AKP’ye geçişler hakkında Korkmaz “Siyasi tercihtir. Herkesin demokratik hakkıdır. Kendi partisinde politikadan memnun olmayan isimler tercih etmiştir derken, İzmit İlçe’de istikrarın devam edeceği yönünde görüşleri olduğunu belirten Korkmaz “İzmit İlçe’de oyumuzu arttıracağız. Sayılar verileri seçim akşamında göreceğiz” değerlendirmesinde bulundu. Serkan BORLAK

30 Ekim 2015 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR