VakıfBank TMO Kart üreticinin yanında

Tarımsal üreticilere daha hızlı hizmet vermek amacıyla faaliyetlerini 2014 yılında kurduğu Tarım Bankacılığı birimleri ile yeniden yapılandıran Vakıf...

BÜYÜT

Tarımsal üreticilere daha hızlı hizmet vermek amacıyla faaliyetlerini 2014 yılında kurduğu Tarım Bankacılığı birimleri ile yeniden yapılandıran VakıfBank’tan üreticilere kolaylık sağlayacak bir yenilik daha. VakıfBank, Toprak Mahsulleri Ofisi’ne (TMO) buğday, arpa, mısır veya çeltik gibi ürün satan üretici ya da tüccarlara büyük kolaylık sağlayan TMO Kart’ı üreticinin kullanımına sundu. Üreticiye veya tüccarın, TMO’ya sattığı ürünün bedelini daha hızlı almasını sağlayan VakıfBank TMO Kart, diğer bankacılık işlemlerinde de kullanılabiliyor. TMO Kart’ın avantajlarından yararlanmak isteyen kişilerin ürün teslimi sırasında VakıfBank TMO Kart’ı yanında bulundurması yeterli.

 

VakıfBank TMO Kart ile işlem yapanlar, ürün ödemelerinin hesaplarına geçip geçmediğini en yakın VakıfBank şubesine giderek, ATM veya internet bankacılığını kullanarak öğrenebilecekleri gibi kurumun internet adresinden alım ödeme listelerini takip ederek de kolay şekilde bilgi sahibi olabiliyor. TMO Kart’dan hesap işletim ücreti almayan Vakıfbank, “Halden anlayan sınırsız altın tarife paketi” ile havale ve EFT’den, çek karnesine kadar birçok bankacılık hizmeti kart sahiplerine 3 ay boyunca ücretsiz veriyor.

 

“VakıfBank TMO Kart ile üreticinin hayatını kolaylaştırıyoruz”

Tarımsal üreticilerin ihtiyaçlarını analiz etmeye ve onların hayatını kolaylaştıracak ürünler geliştirmeye devam ettiklerini söyleyen VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı M. Lütfü Çelebi, “Konusunda deneyimli uzman ekiplerimiz ile oda, birlik, kurum ve üreticileri ziyaret ediyor, üreticilerimizin sorunlarını dinliyor, bu doğrultuda üreticinin her alanda hayatını kolaylaştıracak çözümler sunmaya çalışıyoruz. Cumhuriyet tarihinin en yüksek buğday rekoltesinin beklendiği ve TMO tarafından yüksek miktarda alım yapılması planlanan 2015 yılında TMO Kartı üreticilerimizin hizmetine sunduk” dedi.

06 Ağustos 2015 Kocaeli- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR