SP 4.olağan genel kongreye hazırlanıyor

Saadet Partisi’nin yeni dönemi için büyük önem arz eden 4’üncü Olağan Kongresi anlamlı bir günde gerçekleştirilecek. Partinin kuruluş yıldönümü olan 1...

BÜYÜT

Saadet Partisi’nin yeni dönemi için büyük önem arz eden 4’üncü Olağan Kongresi anlamlı bir günde gerçekleştirilecek. Partinin kuruluş yıldönümü olan 17 Temmuz günü düzenlenecek olan kongre ayrıca Milli Görüş’ün Merhum Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın öncülüğünde gerçekleştirilen Kıbrıs Barış Harekâtı’nın da yıldönümüne denk geliyor.

EN BÜYÜK SALONDA
Kocaeli İl Başkanı Mustafa MERCAN düzenlediği basın açıklamasında “Saadet Partisi olarak Ankara’nın en büyük kapalı mekânı olan Ankara ARENA Spor Salonunda 17 Temmuz Pazar günü saat 10.00’da yapacağımız 4’üncü olağan büyük kongre ile yeni bir dönemin başlayacaktır. Partimizin kuruluş yıldönümünde gerçekleşecek olan kongre tarihi ayrıca Milli Görüş Lideri Merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hocamızın öncülüğünde gerçekleştirilen Kıbrıs Barış Harekâtı’nın da yıldönümüne denk geliyor. Genel Başkanlık, GİK ve Yüksek Disiplin Kurulu üyelerinin seçileceği kongrede, parti tüzük ve program değişikliği de yapılacak. Saadet Partimizin önümüzdeki dönemde yapacağı yeni atılımların bir başlangıcı niteliğinde olacak olan kongremiz büyük bir heyecanla geçecektir. Şehrimizden 40 Otobüs ile iştirak edeceğimiz. Kongremizde ilimizden 10 kongre delegesi oy kullanacak.

Kongre Delegeleri:
1.Sinan YOLCU (İl.Bşk.Yrd.)
2.Mehmet ARAS (İl.Yön.Kur.Üyesi)
3.R.Meryem TAN (Kadın Kolları Bşk.)
4.Mustafa CAN (İzmit İlçe Bşk.)
5.Recep SARIDOĞAN (Körfez İlçe Bşk.)
6.Erkan KATIRAĞ (Derince İlçe Bşk.)
7.Muhammet YOLCU (Kandıra İlçe Bşk.)
8.Ahmet ÖZEN (MV Adayı.)
9.Tacettin YURTSEVER (İl Yön.Kur.Üyesi)
10.Kayhan BAYTAR (İl Eski Müfettisi)
Milletimizin ve insanlığın maddi ve manevi olarak büyük sıkıntılara girdiği, doğru ile yanlışın, güzel ile çirkinin ve faydalı ile zararlının birbirine karıştırılmak istendiği bir dönemde gerçekleştireceğimiz Büyük Kongremiz ile milletimizin ve insanlığın hizmeti için geliyoruz. Bu güne kadar Milli Görüş partileri olarak yaptığımız bir çok hizmetle 75 milyon İnsanımızın yüzünü güldürdük. Kongremizle birlikte tüm ülke insanımıza refah huzur ve saadet getirecek çalışmalarımızın kongre aşamasında değerli halkımızı da aramızda görmek istiyoruz” dedi.

07 Temmuz 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR