CHP Dilovası gençlik kolları 2014’e hazır

CHP’li gençler 2014 yerel seçimleri çok ciddi bir şekilde hazırlanan gençler, geleceklerini geçirecekleri Dilovası’nda daha mutlu yarınlara ulaşabilme...

BÜYÜT

CHP’li gençler 2014 yerel seçimleri çok ciddi bir şekilde hazırlanan gençler, geleceklerini geçirecekleri Dilovası’nda daha mutlu yarınlara ulaşabilmek için bütün gayretleriyle çalıştıklarını söylediler.
Dilovası’nda Cumhuriyet Halk Partisi 2014 yerel seçimlerine sıkı bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Önceki gün ilçe irtibat bürosunda haftalık rutin toplantılarını gerçekleştiren gençlik kollarının toplantısına Dilovası kurucu belediye Başkanı ve aynı zamanda CHP Dilovası belediye başkan adayı Ercan Dalkılıç da katıldı. İlçe Gençlik Kolları Başkanı Murat Can’ın açılış konuşması ile başlayan toplantıda gençlerin hemen hemen tam kadroyla katıldı. Can yaptığı konuşmada CHP Gençliğinin 2014 yerel seçimlerinde eksiksiz bir şekilde üst yönetime yardımcı olacağını üzerlerine düşen tüm görevleri başarıyla yerine getireceklerinden emin olduğunu söyledi.
“GENÇLERİ KUTLUYORUM”
Ercan Dalkılıç da yaptığı konuşmada, “Gençlik kollarımızın çalışmalarını takip ediyorum ve başta gençlik kolları başkanımız olmak üzere tüm genç kardeşlerimi kutluyorum. Önümüzde ki yerel seçimlerin ne denli önemli olduğunun bilincindesiniz. Gençlik kolları bizim tüm yükümüzü sırtlayacak ana temel taşlardan birisi olacak. Dilovası’nın kuruluşundan bu yana bu bölgedeyim ilkokul mezunu bulamazken şimdi gençlerimizin yarısından çoğu üniversite mezunu buda bizleri gururlandırıyor.

“SEÇİMİ KAZANACAĞIZ”

Biz yıllar önce kiminizin babası kiminizin dedesi ile siyaset yaptık, bu gün sizlerin karşınızda halen siyasete devam ediyorum, benim bir şeye ihtiyacım yok ama sizlerin geleceği için ve sizlere verdiğim sözden dolayı Dilovası’nı yönetmeye tekrar talip oldum. İnşallah 2014 yılı sonrası Dilovası daha emin bir şekilde ileriye dönük büyüyecek bu da siz değerli genç kardeşlerimle olacak” diyerek gençlere Dilovası'nın dünü ve bugününü anlattı.

11 Eylül 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR