Kocaelispor'da tarihi kongreye doğru

        İLK OTURUMDA KONGRE YAPMA PLANLARI Kocaelispor Kulüp Başkanı Bahri Yavuz, çoğunluk sağlanırsa, 27 Haziran'daki genel kurulun ardından yönetimi...

BÜYÜT

 

 

 

 

İLK OTURUMDA KONGRE YAPMA PLANLARI

Kocaelispor Kulüp Başkanı Bahri Yavuz, çoğunluk sağlanırsa, 27 Haziran'daki genel kurulun ardından yönetiminde yer alacak 9 yeni üyeyi kamuoyuna açıkladı. Bu isimleri yazılı olarak duyuran Yavuz'un öncelikli eylem planlarının başında 27 Haziran'da gerçekleşecek olan olağan üstü genel kurulun ilk oturumunda çoğunluğu sağlamak yer alıyor. Son yıllarda eşine ve benzerine rastlanmamış olan bu düşüncenin gerçekleşmesi ve için Yavuz ve yönetim kurulu var güçleri ile çalışmaya başladı.

 

261 ÜYENİN İMZASI GEREKİYOR

Olağan üstü kongreler, çoğunluk sağlanamazsa iki oturum halinde yapılıyor. İlk oturumda, oy kullanma hakkı olan toplam üye sayısının yarısının bir fazlası ilk oturumda yer alırsa kongre gerçekleşebiliyor. Kocaelispor'un son yıllardaki kongrelerinde ilk oturumda in cin top oynuyor. Ancak Başkan Yavuz ve yönetimi ilk oturum için yeter sayı olan 261'e ulaşacağına inanıyor.

 

PERSONEL HARIL HARIL ÇALIŞIYOR

Kocaelispor Kulübü personeli de çok yoğun günler geçiriyor. Bir yandan evraklarla boğuşan personel, kulübe yeni üye olmak isteyen Yeşil Siyahlılara bilgiler veriyor. Kulüp personeli, üye olmak isteyenlerin elektronik posta adreslerine üye formları gönderiyor. Elektronik posta adresleri olmayanlara ise formlar belgeç vasıtası ile ulaştırılıyor. 3 adet fotoğraf, nüfus cüzdan fotokopisi, sabıka kaydı ve üye formunu getirenler verecekleri bir miktar üyelik parası sonrasında kulübe üye olabiliyor. Ancak tüzüğe göre yeni üye olanlar ilk genel kurulda oy kullanamıyor. Yeni üyeler oy kullanma hakkını devam eden bir sonraki genel kurulda elde ediyor.

 

YÖNETİM DE MÜCADELEDE

Yeşil Siyahlılarda yeni yönetim kurulu üyeleri de yavaş yavaş görevlerine ısınıyor. Son derece yoğun bir tempoda çalışan Başkan Yavuz'un üzerindeki yükü almak için üzerilerine düşen görevleri yerine getirmeye çalışan ve olağan üstü genel kurul sonrasında resmi olarak Kocaelispor'un yönetiminde yer alacak olan üyelerle, mevcut yönetim kurulu üyeleri 27 Haziran'daki genel kurulda çoğunluğu sağlamak ve 261 yeter sayısına ulaşmak için çalışmaları hızlandırdı. Kocaelispor yönetiminin haftada bir, en kötü 10 günde 1 toplanacağı ve gelinen nokta ile ilgili görüş alışverişinde bulunulacağı belirtildi. 

16 Haziran 2014 Kocaeli- Spor


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR