Karaosmanoğlu: Barışı ve huzuru koruyalım

Kocaeli Kent Konseyi’nin Antikkapı Restaurant’ta organize ettiği toplantıda 800 sivil toplum kuruluşunun başkan ve üyeleri, Büyükşehir Belediye Başka...

BÜYÜT

Kocaeli Kent Konseyi’nin Antikkapı Restaurant’ta organize ettiği toplantıda 800 sivil toplum kuruluşunun başkan ve üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile bir araya geldi. Kardeşlik ve barış mesajlarının verildiği birliktelikte İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, KSO Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, KTO Başkanı Mustafa Efe, Kent Konseyi Başkanı Abdullah Köktürk ve derneklerin yöneticileri hazır bulundu.

 

“BARIŞA KATKINIZ VAR”

Buluşmada konuşan Başkan Karaosmanoğlu, “Kocaeli’deki STK’larımızın barışa ve kardeşliğe büyük bir katkısı var. Anadolu’nun bütün renkleri ve kültürü şehrimizde yaşıyor. Bu zenginlik ve kardeşlik sürecektir. Bizim insanımız birbirine saygılı ve anlayışlıdır. Ülkemizde ve şehrimizde demokrasiyi ve özgürlükleri çok önemsiyor ve bunu çok önemli bir değer olarak görüyorum” ifadelerini kullandı.

 

“MEDENİYET OLMALIYIZ”

Başkan İbrahim Karaosmanoğlu, “Vakıflarda, odalarımızda ve STK’larımızda birbirimize enerji vermeliyiz. Medeniyet yolunda en büyük zenginliğimiz insan kaynağımızdır. Hedeflediğimiz 2023’e ve büyük medeniyet idealimiz yolunda koşmalıyız. Kardeşliğimize, barışa ve değerlerimize sahip çıkmalıyız. Ülkemiz ve kentimiz için fedakârlık yapacağız. Ülkemizin yolunu eğitimle, üretimle ve yüksek teknolojiyle açacağız” diye konuştu.

07 Mayıs 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR