Karaosmanoğlu&'ndan Seka Park Otel’de ağırlama

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Sahipsiz Değildir Platformu yöneticilerini Seka Park Otel’de ağırladı.Seka Park Ote...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Sahipsiz Değildir Platformu yöneticilerini Seka Park Otel’de ağırladı.

Seka Park Otel’de gerçekleşen buluşmaya Kocaeli Sahipsiz Değildir Platformu Kurucu Başkanı Vedat Çalık, platform yöneticilerinden Kandıra’dan Aykut Gödek, İzmit Belediyesi Encümen üyesi Adnan Uysal ve Kocaeli Sahipsiz Değildir Platformu Gebze Sorumlusu Erhan Şahin de hazır bulundu.

ÇALIŞMALAR KONUŞULDU
Kocaeli Sahipsiz Değildir Platformu üyeleri internet üzerinden yürüttükleri çalışmalarını geçtiğimiz ay içerisinde düzenledikleri yemekli toplantıda saha çalışmalarına dökerek üyeleriyle paylaşmışlardı. Öncelikli olarak Kocaeli Sahipsiz Değildir Platformu’nun tanışma etkinliğine katılan siyasi parti ve sivil toplum örgütlerine iadeyi ziyaretler gerçekleştiren platform yöneticileri bu kez Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na platform çalışmaları hakkında bilgi verdiler.

TÜRKİYE’NİN GELECEĞİ
Ziyarette platform çalışmaları hakkında bilgilendirmede bulunan Platform Kurucu Başkanı Vedat Çalık “Kocaeli Sahipsiz Değildir Platformu, Türkiye‘nin kendi geleceğine Kocaeli’den sahip çıkma girişimidir. Kocaeli Sahipsiz Değildir Platformu, hiçbir siyasi partinin rakibi, alternatifi, destekçisi veya muadili değildir.Milli çıkarlarımızı koruduğu ve milletin geleceğine sahip çıktığı ölçüde her milli gücün yanındadır. Kocaeli Sahipsiz Değildir Platformu, her zaman büyük Türk Milletinin sesi ve iradesi olacaktır.” dedi.

PROJELERİ DESTEKLİYORUZ
Platformun çalışmalarını yakından takip ettiğini söyleyerek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Karaosmanoğlu ise “Kocaeli hepimizin kentidir. Kocaeli’de sağcı solcu partili partisiz ve ırk ayrımı yapmaksızın tüm vatandaşlarımızı kucakladık tüm vatandaşlarımızı kucaklamaya devam edeceğiz. Kocaeli Sahipsiz Değildir platformunun projelerine kurum olarak destek vereceğiz. Platformun yerel sanatçılar ile organize edeceği ‘’ Kocaeli İçin Çal Projesini’’ destekliyoruz’’ şeklinde konuştu.

15 Şubat 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR