Gökalp Şentürk, adaylığını resmen açıkladı

MHP’nin Derince’de tanınmış isimlerinden biri olan Gökalp Şentürk, milletvekili aday adaylığını resmen açıkladı.Genel seçimler öncesi yoğun bir tempoy...

BÜYÜT

MHP’nin Derince’de tanınmış isimlerinden biri olan Gökalp Şentürk, milletvekili aday adaylığını resmen açıkladı.

Genel seçimler öncesi yoğun bir tempoya giren siyasi partilerde milletvekili adaylığı konusunda yarışacak isimler hızla netleşiyor. MHP’de şuana kadar, Ruhi Çavdar, Kemal Köse, Aygutşat Selçuk, Rıza Ağdan, Çağdaş Duyar, Yüksel Ercan, Hamit Kuş, İsmail Kurt, İsmail Okumuş aday adaylığını kamuoyuna deklere etti. Yine aday adayları arasında adı geçen Gökalp Şentürk de adaylığını önceki gün resmen açıkladı. MHP Derince İlçe Teşkilatı’nda kalabalık bir partili grubun katılımıyla adaylığını açıklayan Şentürk, Türk milletinin hizmetkarı olmak için ülkücülerin takdiriyle yola çıktığını belirtti. “Koltuk sevdası için koşanların bu harekette yeri yoktur” diyen Şentürk, seçildiği taktirde yapacaklarını anlattı.

BAŞARAMAZSAK GİDERİZ
Şentürk şöyle konuştu “Vatandaş ev değiştirse kira, elektrik, doğalgaz, su, hepsi yeni kayıt için eziyet. Bizler vatandaşın bu eziyetini ortadan kaldırmak için tek bina içinde tüm kayıt ve abone ihtiyacını karşılayacak merkezler kurmak istiyoruz. İkinci ise küçük esnaflar kepenk indiriyor fakat buna dur demek için önündeki bürokratik engeller kaldırılmıyor. Küçük marketlerde stopaj ücretlerini kaldıracaksın ki büyük marketteki ürün fiyatlarıyla rekabet edebilsin.” Şentürk, son olarak Türkiye’de milli devlet ve üniter yapının bozulmak istendiğini ileri sürerek, “Onarım hükümetine ihtiyaç var. Yeniden onarmak için de MHP’nin iktidarına ihtiyaç var. Başaramazsak millet ensemize bir tokat atar, gideriz. Ama bir defa denenmek istiyoruz, bir defa iktidar olmak istiyoruz” dedi. Şentürk, çıkmış olduğu yolda tüm ülkücüler ve Kocaeli halkından destek istedi.

GÖKALP ŞENTÜRK KİMDİR?
Gökalp Şentürk, 1979 İstanbul Kartal doğumlu. Evli ve 2 çocuk babası. Uzun yıllardır Derince’de yaşıyor. Ortadoğu, Hergün, Türkeli ve Kurultay Gazeteleri’nin Kocaeli temsilciliğini üstlendi.

25 Şubat 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR