Efe: Körfez’deki viyadükün kaldırılması da çılgın projedir

Körfez Ticaret Odası Başkanı Mustafa Efe ve yönetim kurulu üyeleri AKP İl Başkanı Mahmut Civelek’i makamında ziyaret etti. Ziyarette uzun yıllardır çö...

BÜYÜT

Körfez Ticaret Odası Başkanı Mustafa Efe ve yönetim kurulu üyeleri AKP İl Başkanı Mahmut Civelek’i makamında ziyaret etti. Ziyarette uzun yıllardır çözülemeyen Körfez’deki viyadük sorunu gündeme geldi.
 
DSP-MHP ve ANAP’ın üçlü koalisyon ve Körfez Belediye Başkanı Erhan Yenilmez’in başkanlığı döneminde Körfez’de yapılan viyadük sorunu bir türlü çözülemedi. Körfez ilçeyi ortadan bölen viyadük ilçenin gelişmesine de engel oluyor. Körfez Ticaret Odası Başkanı Mustafa Efe ve yönetim kurulu üyeleri AKP İl Başkanı Mahmut Civelek’i yeni görevinin hayırlı olması ve umreden gelmesi dolayısıyla ziyaret etti. Ziyarette Körfez İlçesinde yıllardır kaldırılması beklenen viyadük sorunu gündeme geldi.
 
VİYADÜK KALDIRILMALI
Körfez Ticaret Odası Başkanı Mustafa Efe ziyarette şunları söyledi “Körfez ilçesini bölen, gelişmesine engel olan viyadükün kaldırılması gerekiyor. Başbakanımız tarafından kentimize ayrı bir önem verilmiştir. Bu viyadükün kaldırılmasını bekliyoruz. Çılgın projeler hayata geçmektedir. Bunun kaldırılması da çılgın projedir. Bu konuda duyarlı olunmasını istiyoruz.
 
İZMİR’DE KALDIRILDI
İzmir’de 1800 metre viyadük kaldırılırken, Körfez İlçesinde 300 metre viyadük yıllardır kaldırılmıyor. Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan’ın da seçim beyannamesinde bu yer almaktadır. Bu yönde destek bekliyoruz. Buraya battı çıktı yapılması ile ilçe rahat bir nefes alacaktır. Burası ihtiyaçtır, lüks değildir” dedi. AKP İl Başkanı Mahmut Civelek ise konunun takipçisi olacaklarını söyledi.

21 Eylül 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR