Meslekte Birlik, Ellibeş’i ağırladı

İlimizde faaliyet gösteren mali müşavirlerin bir araya gelerek kurduğu Kocaeli Meslekte Birlik Mali Müşavirler Derneği’nin Ağustos ayı genişletilmiş...

BÜYÜT

İlimizde faaliyet gösteren mali müşavirlerin bir araya gelerek kurduğu Kocaeli Meslekte Birlik Mali Müşavirler Derneği’nin Ağustos ayı genişletilmiş istişare kurulu toplantısı geçtiğimiz günlerde Gölcük Yazlık Ilıca Tesisleri’nde yapıldı. Toplantının onur konuğu ise Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş oldu.


HER AY FARKLI İLÇEDE

Her ay farklı bir ilçede ve farklı bir konuk ile bir araya gelerek istişare toplantıları düzenleyen derneğin Ağustos ayı toplantısına Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Dernek Başkanı Hamit Akbulut ve dernek yönetimi ile İzmit, Gebze, Gölcük, Karamürsel, Başiskele gibi çeşitli ilçelerden katılan istişare kurulu üyeleri hazır bulundu.


TEKNİK BİLİMLER MEZUNU

Tesislerin bahçesinde düzenlenen yemekli programa başka bir programı nedeniyle geç katılan Başkan Mehmet Ellibeş, Gölcük Belediyesi’ne 1978 yılında başladığını ve teknik bilimler mezunu olduğu halde çalıştığı süre zarfında hesap işlerinden sorumlu olarak çalıştığını söyledi.

 

GÖNÜL KÖPRÜLERİ KURARAK

Ellibeş, hizmetin gönül ile yapılması gerektiğini vurgulayarak, “Hizmet gerekli ama tek başına yeterli değil. Gönül köprüleri kurarak hizmet etmek ve çalışmak gerekir. 10 yıldır gönül köprülerini yıkmadık, aksine yükseltmeye çalıştık. Sivil toplum örgütleri çok önemli işlevleri var. Muhasebe ve mali müşavirleri yakından tanıyorum”dedi.

 

KSMMMO’NUN ALTERNATİFİYİZ

Düzenledikleri toplantıya katılımından dolayı Ellibeş’e teşekkür eden Hamit Akbulut ise “Mesleğimiz ve meslektaşlarımız çeşitli sorunlarla karşı karşıyadır. Dernek olarak ortak aklı kullanarak meslek mensuplarımızın yaşadığı bu problemleri giderecek çalışmalar yapıyoruz. KSMMMO’nun mevcut yönetim anlayışının alternatifiyiz” şeklinde konuştu.

15 Ağustos 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR