YRD. DOÇ. DR. EMİN SEZER EMEKLİLİĞE UĞURLANDI

Sakarya Üniversitesi Rektörlük Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Emin Sezer yaş haddinden emekli oldu.67 yaşında emeklili...

BÜYÜT

Sakarya Üniversitesi Rektörlük Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Emin Sezer yaş haddinden emekli oldu.
67 yaşında emekliliğe ayrılan Yrd. Doç. Dr. Emin Sezer için Adapazarı Sultan Sarayı Restoranda tertiplenen yemeğe eski Rektör Prof. Dr. İsmail Çallı ve çok sayıda çalışma arkadaşı katıldı.
Adem Arı’nın sunup yönettiği toplantıda; Prof. Dr. Mehmet Alpagu, Prof. Dr. İsmail Çallı, Prof. Dr. Vahdettin Sevinç, Prof. Dr. Lütfü Saltabaş, Prof. Dr. Mehdi Ergüzel, Prof. Dr. Mevlüt Koyuncu, Prof. Dr. Haluk Selvi, Ahsen Okyar ve Yrd. Doç. Dr. Mustafa Kemal Cerrahoğlu görüş ve değerlendirmelerini sundu
1945 yılında Darende’de doğan, 24.08.1995 tarihinde SAÜ göreve başlayan Yrd. Doç. Dr. Emin Sezer toplantıya katılanlara teşekkür ederek “kalbi, deruni ve enfusi muhabbetlerini arz etti.”
Kocaeli Aydınlar Ocağı site yazarı
Kocaeli Aydınlar Ocağı Başkanı Av. Ruhittin Sönmez, Yönetim Kurulu üyesi Dr. Mithat Bora Bulut ile İlim ve İstişare Kurulu Başkan Vekili Ahsen Okyar, Sakarya Aydınlar Ocağı Başkanı Yrd. Doç. Dr. Mustafa Kemal Cerrahoğlu, Yönetim Kurulu üyeleri Doç. Dr. Abdulvahit İmamoğlu ve İnşaat Mühendisi Cengiz Arslan Yrd. Doç. Dr. Emin Sezer’i bu özel gününde yalnız bırakmadı.
Çalıştığı yerler
İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisadî Coğrafya ve Turizm Enstitüsü, İstanbul İktisadî ve Ticarî İlimler Akademisi Galatasaray İşletme Yüksek Okulu, Türkpetrol Vakfı, Bilim ve Teknoloji Vakfı, Sakarya Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Öğretim Üyesi, SAÜ. Rektörlük Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi Bölüm Başkanı olarak görev yapan Yrd. Doç. Dr. Emin Sezer toplantı boyunca heyecanını gizleyemedi.

06 Haziran 2012 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR