Kent Konseyi Başkanı Köktürk’e hayırlı olsun ziyaretleri

Toplumsal Dayanışma Derneği Öncelikle Toplumsal Dayanışma Derneğini kabul eden Başkan Köktürk, Dernek Başkanı Nurettin Yiğit, Yönetim kurulu üyele...

BÜYÜT

Toplumsal Dayanışma Derneği

Öncelikle Toplumsal Dayanışma Derneğini kabul eden Başkan Köktürk, Dernek Başkanı Nurettin Yiğit, Yönetim kurulu üyeleri Özkan Naz ve Çetin Alkan ile görüştü. Ziyaret sırasında konuşan Dernek Başkanı Nurettin Yiğit “Abdullah Başkanımız gerek siyasi gerekse eğitimci kişiliği ile çok yönlü birisidir. Tecrübe ve birikimlerinin başta Kocaeli Kent Konseyi olmak üzere tüm Kocaeli için büyük bir avantaj olduğunu ve ciddi faydalar sağlayacağını düşünüyoruz. Yeni görevinin kendisi ve ilimiz için hayırlı olmasını temenni eder, başarılar ve esenlikler dileriz” şeklinde konuştu.  Nazik ziyaretlerinden dolayı Yiğit ve dernek yönetimine çok teşekkür eden Başkan Köktürk, Kocaeli Kent Konseyi’nin sivil toplum kuruluşları ile iç içe olduğunu dolayısıyla Toplumsal Dayanışma Derneği ile ortak çalışmalarda buluşmaktan memnuniyet duyacaklarını ifade etti.


Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor ve Sekapark A.Ş.

Ardından Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Klubü Başkanı İslam Yücel ve Sekapark Turizm İşletmecilik ve Yatırımcılık A. Ş. Genel Müdürü Yasin Özlü’yü ağırlayan Abdullah Köktürk ziyaretlerinden ötürü kendilerine teşekkür etti. Yeni Başkan Abdullah Köktürk’ünde söz konusu görevi başarılı bir şekilde devam ettireceğinden emin olduklarını söyleyen Yücel, Köktürk’ü tebrik ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.  Kent Konseylerinin çok yönlü geniş kapsamlı bir görev alanına sahip olduğunu ifade eden Özlü iyi dilek ve temennilerde bulunarak Başkan Köktürk’ü tebrik etti.


Kocaeli Marmara Ordulular Derneği

Daha sonra Kocaeli Marmara Ordulular Derneği’ni makamında karşılayan Abdullah Köktürk Dernek Başkanı Mehmet Çun ve Yönetim Kurulu üyeleri Kemal Arslan, Bayram Akkuş ve Recep Işık ile görüştü. Nazik ziyaretlerinden dolayı Çun ve yönetimine teşekkür eden Abdullah Köktürk, Kent Konseylerinin mevcut yapısı gereği dernek, sivil toplum kuruluşu, sendika, oda, vakıf, kamu kurumları, birlik ve kurumlar, üniversite, muhtarlıklar, ilçe kent konseyleri gibi yerel yönetişimin dinamikleri ile birlikte çalışmak durumundadır. Birlikte güçlü ve faydalı ortaklıklar kurmak gerekliliğine vurgu yapan Köktürk, her türlü faaliyette birlikte çalışmaktan memnun olacaklarını söyledi. Başkan Abdullah Köktürk’e yeni görevi için hayırlı olsun temennisinde bulunan dernek başkanı Çun, 12 Kasım tarihinde gerçekleştirecekleri Ordulular Konseri için Köktürk’e davetiye vererek kendisini programa davet etti.

 

Kandıralılar Derneği

Son olarak Kandıralılar Dernek Başkanı Erdoğan Görgün ve dernek yönetimi tarafından ziyaret edilen başkan Köktürk, kendisinin de Kandıralı olduğunu belirterek nazik ziyaretlerinden ötürü hemşerilerine teşekkür etti. Kandıra’nın doğal yapısının tarım ve hayvancılığa elverişli olmasının Kocaeli’nin önemli bir zenginliği olduğunu ifade eden Köktürk, ilçenin günden güne gelişmesinin sevindirici olduğunu belirtti. Dernek Başkanı Görgün Abdullah Köktürk’ü tebrik ederek, yeni görevinin hayırlara vesile olmasını temenni etti. Ziyaret iyi dilek ve temenniler ile son buldu.

05 Kasım 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR