FINDIK DÜNYASI KAPATILDI

İzmit Halkevi Durağında bulunan Marsiad Fındık Dünyası düzenlenen törenle kapatıldıFındık Dünyası Yönetim Kurulu Başkanı ve Marmara Sanayi ve İşadamla...

BÜYÜT

İzmit Halkevi Durağında bulunan Marsiad Fındık Dünyası düzenlenen törenle kapatıldı
Fındık Dünyası Yönetim Kurulu Başkanı ve Marmara Sanayi ve İşadamları Derneği Genel Başkanı Bahri Odabaşın yanı sıra Kartepe İnsan Hakları Kadın Kolları Başkanı Sevil Akbaş, Kartepe İnsan Hakları Başkanı Ali Akbaş, Kocaeli Sivil İnisiyatif Platformu Başkanı Numan Gülşah ve ADD Kocaeli Şube Başkanı Mustafa Küpçü’nün katılımıyla gerçekleştirilen Tepecik Mahallesi Halkevi Durağında bulunan Fındık Dünyası’nı yıkma kararı alan İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğanın bu kararına karşın halkevi esnafları adına basın açıklaması yaptı.
Fındık Dünyası Resmen Kapatıldı
Bahri Odabaş” Sebebini tam olarak kavrayamadığımız bir biçimde 1 buçuk yıl evvel açılışını yapan, elektrik ve su aboneliğini devreden İzmit Belediyesi, 20 günden beri gün aşırı memurlarını, zabıtalarını gönderip yıkım işlemini gerçekleştirmek istemiş, bu da yetmemiş gibi Sedaşa yazı göndererek elektriğimizi kesmeye çalışmıştır” dedi.
Kapanışın ardından Bahri Odabaş Fındık Dünyasında bulunan mamülleri halka ücretsiz dağıtarak Fındık Dünyasını resmen kapattı.
Halkevi esnafları “Dükkanlarının yıkılmasını istemiyor.Yıkım kararı gelen dükkanlara hiçbir şekilde yer gösterilmemiştir.Nevzat Doğan dükkanlar ile ilgili projeler yapılacağını hiçbir esnafın mağdur edilmeyeceğini çevreye olumlu sistemler, projeler hazırlanacağını bildirmiştir” dedi.

16 Haziran 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR