Ordulu gençlerden meclise çıkarma

BAŞBAKANI DİNLEDİLER Türkiye Büyük Millet Meclisinde ilk olarak Ak Parti Grup Toplantısını izleyen heyet Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu ile hatı...

BÜYÜT

BAŞBAKANI DİNLEDİLER

Türkiye Büyük Millet Meclisinde ilk olarak Ak Parti Grup Toplantısını izleyen heyet Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

VEKİLLER ZİYARET EDİLDİ

Mecliste heyet sırasıyla; Orman ve Su işleri Bakanı Veysel Eroğlu, Kocaeli Milletvekilleri Zeki Aygün, Mehmet Hilal Kaplan ve Mehmet Ali Okur, Ordu Milletvekilleri İhsan Şener ve Fatihan Ünal, Yalova Milletvekili Temel Coşkun ve İstanbul Milletvekili İsmet Uçma ile görüşerek faaliyetlerini ve projelerini anlattı.

 

Milletvekillerinin yoğun çalışmalarından dolayı kısa süren sohbetlerde hatıra fotoğrafı çektirilerek İzmit’in sembolü pişmaniye hediye edildi. Günün sonunda Ordu Milletvekili İhsan Şener ve Gençlik Kolları Heyeti birlikte akşam yemeğinde bir araya geldi.

13 Mart 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR