KOBİ’lere enerji eğitimi

        Kocaeli Sanayi Odası (KSO), Halkbank ve Kocaeli Üniversitesi arasında, enerji verimliliği konusuna dikkat çekmek amacıyla “KOBİ’lere Enerji Ve...

BÜYÜT

 

 

 

 

Kocaeli Sanayi Odası (KSO), Halkbank ve Kocaeli Üniversitesi arasında, enerji verimliliği konusuna dikkat çekmek amacıyla “KOBİ’lere Enerji Verimliliği Check-Up Protokolü, geçtiğimiz mayıs ayında imzalanmıştı. Söz konusu protokol kapsamında Halkbank tarafından KOBİ’lere yönelik ücretsiz enerji etüdü danışmanlık programları düzenlenecek. ayrıca enerji verimliliği check-up’ı yapılacak.

 

EĞİTİM DÜZENLENECEK

Program dahilinde KSO üyelerinin sanayide enerji verimliliği artırıcı önlemler ve enerji verimliliği etüdü hakkında bilgilendirilmesi amacı ile bir eğitim programı tertiplenecek. 23 Haziran Pazartesi günü düzenlenecek olan eğitim programa saat 14.00’a başlayacak. Toplantıya katılan ve uygun görülen firmalara KOÜ Teknoloji Fakültesi Enerji Sistemleri Mühendisleri Bölümü öğretim görevlileri tarafından ön enerji raporu hazırlanacak.

 

ÖZEL İSİMLER KATILACAK

KSO Konferans Salonu’nda gerçekleşecek olan eğitim programına konuşmacı olarak, KOÜ Teknoloji Fakültesi Enerji Sistemleri Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Engin Özdemir, aynı bölümden araştırma görevlisi Süleyman Sapmaz ve Prof. Dr. Durmuş Kaya ile Halkbank Uluslararası Bankacılık Daire Başkanlığı Bölüm Müdürü Onur Bilgin katılacak.

 

18 Haziran 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR