Ağadere Caddesi yenileniyor

Körfez Belediyesi Fen İşleri ekiplerince Ağadere caddesinde asfalt çalışması başlattı. Ağadere esnafının en büyük isteklerinden olan Ağadere caddesin...

BÜYÜT

Körfez Belediyesi Fen İşleri ekiplerince Ağadere caddesinde asfalt çalışması başlattı. Ağadere esnafının en büyük isteklerinden olan Ağadere caddesinin parke taşı döşemelerinden, asfalt yola dönüşümü için dün gece Belediye ekiplerince büyük bir çalışmaya start verildi. Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran “Körfezi Halkımızla Birlikte Yöneteceğiz” sloganıyla başlattığı çalışma ile Ağadere esnafıyla bir toplantı gerçekleştirmişti. Gerçekleşen toplantıda alınan kararları hiç vakit kaybetmeden hayata geçirmek için Başkan Baran, dün gece geç saatlerde çalışmalara başlanması talimatını verdi. Körfez Belediyesi Fen İşleri ekiplerinin tamamı tüm araç gereçleri ve iş makineleri ile yol çalışması için seferber oldu. Ağadere esnafının ve halkının çalışmalardan dolayı rahatsız olmaması adına gece saat 10.00’da başlatılan ummalı çalışma sabah saat 06.00’ya kadar devam etti.

 

Gece saat 10.00’da başlatılan çalışmalar ummalı bir şekilde devam ederken Başkan Baran ve Belediye Birim Müdürleri ve Belediye Başkan Yardımcıları gözetiminde çalışmalar takip edildi. Yoğun bir şekilde parke taşlarının sökülme işlemi gece geç saatlere kadar devam ederken sabahın ilk saatlerinde çalışmaların büyük bir bölümü tamamlanmış oldu.

 

Başkan Baran, “Önümüzdeki 5 Yılda Körfez, Çok Farklı Bir Boyuta Ulaşacak”

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Körfez’de mevcut yolların düzenlenmesi ve yeni yolların açılması çalışmalarının en önemli kalemini oluşturduklarını söyledi. Sadece Ağadere caddesinde değil Körfezin her tarafında gerçekleşen ummalı çalışmalar son sürat devam ediyor diyen Belediye Başkanı İsmail Baran, “Bugün Körfezin önemli caddelerden biri olan Ağadere caddesinde asfalt çalışmasını titizlikle takip ediyoruz. Belediye olarak biz bu hızlı gelişimi en doğru şekilde ve sürdürülebilir olması için üzerimize düşen çalışmaları bir bir gerçekleştiriyoruz. Halkımızda istişare ederek toplantılar gerçekleştirerek Körfeze yakışan en iyi hizmetleri hemşerilerimize sunuyoruz. Önümüzdeki 5 yılda Körfez, çok farklı bir boyuta ulaşacak. Bunun için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Ağadere caddemizin çalışmalarını birkaç gün içinde neticelendirip halkımızın kullanımına sunacağız” dedi.

 

Ağadere Esnafından Başkan Baran’a Teşekkür

Çevre halkı gecenin geç saatlerinde yapılan çalışmalar hakkında hem bilgi aldı hem de gerçekleştirilen çalışmalar için Belediye Başkanı İsmail Baran’a teşekkür ettiler. “Başkanımızın yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Uzun bir süredir bu cadde de asfalt yoktu. Parke taşları esnafımız ve vatandaşlarımız adına büyük bir sorundu. Her söylediğimizi yerine getiren Belediye Başkanımız İsmail Baran'a teşekkür ediyoruz. Dile getirdiğimiz istekleri yaptığı için ve hiç bir zaman bizi geri çevirmediği için Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki hizmetlerinde de Belediye Başkanımıza başarılar diliyoruz" dediler.

24 Eylül 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR