İletişimde mezuniyet coşkusu

        Kocaeli Üniversitesi’nde (KOÜ) İletişim Fakültesi’nin 2013-2014 eğitim öğretim yılı 13. dönem mezuniyet töreni dün gerçekleşti. İletişim Fakül...

 

 

 

 

Kocaeli Üniversitesi’nde (KOÜ) İletişim Fakültesi’nin 2013-2014 eğitim öğretim yılı 13. dönem mezuniyet töreni dün gerçekleşti. İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Füsun Alver, gazetecilik, görsel iletişim ve tasarım, halkla ilişkiler ve tanıtım, radyo televizyon ve sinema ve reklamcılık bölümü akademisyenleri ile öğrenciler ve aileleri törende hazır bulundu. Toplam 811 iletişim öğrencisi mezuniyetin coşkusunu yaşadı.

 

İLETİŞİM ÇOK ÖNEMLİ

Törende bir konuşma yapan İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Füsun Alver, “Öğrencilerimize eldeki imkanlar dahilinde disiplin öğrettik. Uygulama yaptık. Mikrodan makroya kitle iletişimi öğrettik. İletişim çok önemli bir olgu, teknolojiyle birlikte daha da yükseliyor. 13. dönem mezunlarını kutluyorum. Mezun olan 811 öğrencimizin hayat boyu başarıların devamlarını diliyoruz.” ifadelerini kullandı.

 

BİRİNCİLER BELİRLENDİ

Öte yandan törenin sonraki bölümünde fakülte ve bölüm birincilerine ödülleri verildi. Fakülteyi birincilikle tamamlayan Derya Zeybek’e ödülünü İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Füsun Alver takdim etti. Ayrıca örgün ve ikinci öğretime göre; Gazetecilik Bölümü’nde Ayşegül Emir ve Evin Akgüç, Halkla İlişkiler Bölümü ve Tanıtım’da Gülşah Dağlı ile Eren Can, Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü’nde Saadet Şirin ve Sevim Ocak, Görsel İletişim ve Tasarım Bölümü’nde Derya Zeybek ile Reklamcılık Bölümü’nde de Tuğçe Arslan birinciliği elde eden isimler oldular.

12 Haziran 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR