Dilovası Belediyesi yaz spor okulunda final heyecanı

2014 Yılı Yaz Spor Okulları Dilovası Şehit Nihat Karataş Stadyumunda gerçekleştirilen görkemli sertifika töreni ne Dilovası Kaymakamı Hulusi Şahin, D...

BÜYÜT

2014 Yılı Yaz Spor Okulları Dilovası Şehit Nihat Karataş Stadyumunda gerçekleştirilen görkemli sertifika töreni ne Dilovası Kaymakamı Hulusi Şahin, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Balay, İlçe Spor Müdürü Murat Babaoğlu ve Dilovası Belediyesi Meclis Üyeleri katıldı.

Kurslara katılan öğrencilerin okulların tatil olmasıyla birlikte yaz mevsimini spor faaliyetiyle kendileri açısından kazançlı bir hale getirdiğine değinen Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar ‘’Yaz spor okulu kapsamında 600 çocuğumuza kurs bitirme sertifikası veriyoruz. Yaz kurslarımız bir okul olma, sporcu yetiştirme yöntemiyle çalışmalarına devam ediyor. Tabi bu gayretli bir iş ve daha ileri seviyelere taşınması noktasında eğitimci hocalarımız ellerinden geleni yapma gayretindeler. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız için en iyi şekilde her alanda çocukluğunu doyasıya yaşayarak gerek fiziksel gerekse psikolojik anlamda en iyi biçimde yetiştirmeye çalışıyoruz. Hocalarımız çocuklarımıza burada hem gerekli sportif çalışmaları hem de çevresine yararlı örnek bir bir sporcunun nasıl olması gerektiği konusunda yardımcı oluyor, onları yetiştirmeye çalışıyor. Böylesi özveri isteyen çalışmaları daha aktif hale getirerek teşvik etmeli, yarınlarımız adına umut verici çalışmaların içerisinde olmak bizi mutlu ediyor’’ dedi.

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar'ın konuşmasının ardından, 2014 Yaz Spor Oklu kurs öğrencilerine sertifikalarını Dilovası Kaymakamı Hulusi Şahin, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Balay, İlçe Spor Müdürü Murat Babaoğlu ve Dilovası Belediyesi Meclis Üyeleri  vererek hediyelerini ikram etti.

05 Eylül 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR