Körfez Kent Konseyi ziyaretlerine devam ediyor

Yürütme Kurulu Üyeleri Tam Kadro Katıldı Körfez Kent Konseyi Başkanı İsa Taş, Genel Sekreter Veysel Köksal, Kadın Meclisi Başkanı Bahar Baykal, Ge...

BÜYÜT

Yürütme Kurulu Üyeleri Tam Kadro Katıldı

Körfez Kent Konseyi Başkanı İsa Taş, Genel Sekreter Veysel Köksal, Kadın Meclisi Başkanı Bahar Baykal, Gençlik Meclisi Başkanı Hakan Tosun, Fotoğrafçılık Kulübü Başkanı Doğukan Koyuncuoğlu’nun oluşturduğu Kent Konseyi heyeti Körfez’de birçok kurum ve kuruluşu ziyaret etti.

Sırasıyla Körfez Vergi Dairesi Müdürlüğü görevine başlayan Hasan Kaya’yı, Körfez Tarım Müdüresi Semra Koşumcu’yu ve Körfez Ağız ve Diş sağlığı Merkezinde Başhekimlik görevine başlayan Dr. Zehra Coşkun Salih’i ve Hastane İdari Mali İşler Müdürü Muammer Yavuz’u makamlarında ziyaret ettiler.


Körfez Kent Konseyi Büyümeye Devam Ediyor

Körfez Kent Konseyi Başkanı İsa Taş’ın öncülüğünde kısa sürede Körfez’de başarılı çalışmalara imza atan Körfez Kent Konseyi birçok Sivil Toplum Kuruluşuna örnek olacak projeleriyle ziyaretlerine devam ediyor. Özellikle gençleri bir arada toplamayı hedefleyen Kent Konseyi yöneticileri, Körfez’li gençleri kötü alışkanlıklardan ve mekânlardan kurtararak onları topluma daha yararlı kişiler haline getirecek. Birçok genci kısa süre içerisinde bünyesine kazandıran ardından başarılı çalışmalar gerçekleştirerek onlarla birlikte gezi programları düzenleyen Körfez Kent Konseyi hedeflerine birer birer yaklaşıyor.


Kaya, “Kent Konseyleri Ülkemiz Adına Büyük Bir Projedir”

Körfez’e katkı sağlayacak projelerle ziyaretlerine devam eden Körfez Kent Konseyi yöneticileri ilk olarak görevine yeni başlayan Hasan Kaya’yı yerinde ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaya, “Birçok ilde ve ilçede kısa içerisinde kurulan Kent Konseyleri ülkemiz adına büyük bir çalışma ve projedir” dedi. Körfez Kent Konseyi Başkanı İsa Taş ve yönetim kurulu üyeleri yeni görevinde Hasan Kaya’ya başarılar dileyerek çiçek takdim etti.

 

Koşumcu, “Desteğe Her Zaman Hazırız”

Körfez kaymakamlığında görev yapan Tarım Müdüresi Semra Koşumcu’yu da makamında ziyaret eden Körfez Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyeleri ilçe genelinde yapılan başarılı çalışmalar nedeniyle Semra Koşumcu’ya teşekkür etti. Semra Koşumcu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bizden talep olduğu takdirde destek olmaya hazırız” dedi.


Ağız ve Diş Sağlığı Merkezide Ziyaret Edildi

Ziyaretlerine ara vermeden devam eden Körfez Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyeleri ardından Körfez’de bulunan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezini ziyaret etti. Körfez’e yeni atanan Başhekim Dr. Zehra Coşkun’u makamında ziyaret eden Körfez Kent Konseyi görevine yeni başlayan Başhekim Dr. Zehra Coşkun’a yeni görev yerinde başarılar diledi. Dr. Zehra Coşkun kendilerini ziyarete gelen Körfez Kent Konseyi üyelerine göstermiş oldukları nezaketten ötürü teşekkür etti. Sıcak ve samimi bir ortamda geçen ziyarette Körfez Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyeleri Dr. Zehra Coşkun’a çiçek takdim etti.


İsa Taş, “Gençliğimiz İçin Her Türlü Fedakârlığa Hazırız”

Körfez Kent Konseyi Başkanı İsa Taş, Gerçekleştirdikleri ziyaretleri ara vermeden devam edeceklerini vurguladı. Taş, “Körfez’i kalkındırmak ve projelerimizi hayata kazandırmak adına Körfez’li yöneticilerle bir araya gelmeye devam edeceğiz” dedi. Yürütme Kurulu üyelerinin tam kadro çalıştıklarını ifade eden Taş, “Kadın meclisimiz ve Gençlik meclisimiz büyük bir oluşum oluşturarak Körfez’e kısa sürede hâkim oldular. Geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz ve çocuklarımız için her türlü hizmete hazırız” dedi.

28 Kasım 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR