Bahri Yavuz: 2 Milyonun belgelenmesini istiyoruz

Başkan Yavuz sözlerine Babaeski maçına değinerek başladı ve şu şekilde konuştu: "Hafta içinde sporcularla toplantılar yaptık. Bir sorunumuz yok. Her ş...

BÜYÜT

Başkan Yavuz sözlerine Babaeski maçına değinerek başladı ve şu şekilde konuştu: "Hafta içinde sporcularla toplantılar yaptık. Bir sorunumuz yok. Her şey yolunda. Güzel bir hafta geçireceğimizi düşünüyorum. Aynı kararlılıkla şunu ifade ediyorum ki, biz şampiyon olacağız arkadaşlar".

 

KEV TESİSLERİ İLE İLGİLİ İLGİNÇ ŞEYLER OLUYOR

Yavuz, tesislerdeki otel ile ilgili hafta arasında yaşanan -Ortak- konusu hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı ve sözlerine şu şekilde devam etti:  "Tesislerde çok öngörmediğimiz, ilginç şeyler oluyor. Yatırımcı arkadaş -3 milyon lira harcama yapacağız, 2 milyon da tesisin borcunu ödeyeceğiz- demiş. Bu açıklamanın ardından söylenebilecek çok şey var. Pazartesi gününden itibaren bizler de bir şeyler söyleyeceğiz."  

 

ÇOK CESUR BİR İŞ ADAMIYMIŞ

28 Şubat'taki KEV Genel Kurulu öncesi 3 milyon lira yatırım yapacağını beyan eden iş adamı için konuşan Yavuz "10 gün sonra KEV Genel Kurulu, tesislerin geleceği ile ilgili önemli bir karar verecek. Bu yatırımcı arkadaş 10 gün sonraki bir oylama öncesinde 3 milyonluk bir yatırım yapacağını taahhüt etti. Gerçekten çok cesur bir işadamıymış. Ayrıca tesisin 2 milyon lira borcu olduğunu ve onu ödeyeceğini de belirtmesi çok ilginç" dedi.

 

BELGE GÖRMEK İSTİYORUZ

Yavuz, 2 milyon lira borçla ilgili belge görmek istediklerini ifade etti ve "Biz 2 milyon liranın hangi banka kanalları ile nasıl ve kime ödendiğinin belgelenmesini istiyoruz. Madem tesisin böyle bir borcu varmış, biz de görelim neyin borcuymuş ve kime ödeniyormuş. Daha doğrusu kamuoyu da bilsin. O borç kime yapılmış çok merak ediyorum açıkçası. Tek bir kişiye mi, yoksa et, sebze, meyve aldıkları yerlere mi borç birikmiş?" dedi.  

 

BİR KİŞİYE AİT OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUZ

Başkan Yavuz, 2 milyon liralık borcun 1 kişiye ait olduğunu düşündüğünü söyledi ve "Bu 2 milyonluk borç ne zaman ve ne şekilde birikmiş, niye bu güne kadar tahsilat için kimse bir şey yapmamış?  İlginç bir konu gerçekten. Değerlendirilmesi gerekiyor. Ben bu iki milyon liranın bir kişiye ait olduğunu ve bunun finansmanının sağlandığını düşünüyorum. Bu konuyu şehrin de iyi irdelemesi gerekiyor" dedi.  

 

PAZARTESİDEN İTİBAREN...

Başkan Yavuz son olarak, pazartesi sabahı itibari ile KEV Genel Kurulu'na odaklanacaklarını söyledi ve "28 Şubat'taki genel kurul öncesi 79 üyeyi de bu hafta başı itibari ile tek tek arayacağız ve çağrılarımızı kongrenin ilk oturumda olması yapacağız. Kocaelispor'u sevdiğini düşündüğümüz heyetimize, hikayenin bizde kalan kısmını da anlatacağız" şeklinde konuştu.  

 

SIKI BİR ÇALIŞMA YAPACAĞIZ

Yavuz son olarak, genel kurul bilgilendirmesi için sıkı bir çalışma içinde olacaklarını belirtti ve "Konu ile ilgili radyo anonslarımız olacak, MAR Ajans sahibi Nusret Bey sağ olsun sinemalarda videomuzu gösterecek, 20 bin adet amerikan servislerimiz de dağıtılmaya devam edecek. Bu hafta KEV'i konuşmamız gerekiyor. Maç öncesi gündem olsun istemiyoruz ancak bu hafta başından itibaren tüm Kocaelisporluların tüm algısının bu tarafa dönmesini sağlamak istiyoruz" diyerek sözlerini tamamladı. ERDEM ÖVÜÇ

20 Şubat 2015 Kocaeli- Spor


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR