MHP'ye 17 yeni üye

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) bünyesine yeni isimler katarak büyümeye devam ediyor. MHP İzmit İlçe Teşkilatı son olarak dün Kuruçeşme Mahallesi’nde...

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) bünyesine yeni isimler katarak büyümeye devam ediyor. MHP İzmit İlçe Teşkilatı son olarak dün Kuruçeşme Mahallesi’nden 17 kişiyi, il başkanı Aydın Ünlü’nün de katılımıyla partiye üye yaptı. Gerçekleşen üye katılım törenine Ünlü’nün yanı sıra, MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz MHP Kuruçeşme Mahalle Başkanı Recep Uzer, ilçe teşkilat yönetimi, yeni üyeler ile aileleri katılım gösterdi. Yapılan konuşmaların ardından il başkanı Aydın Ünlü, yeni üyelere tek tek rozetlerini taktim ederek görevlerinde başarılar diledi. Partiye katılan son 17 kişi ile birlikte MHP İzmit İlçe Teşkilatı’nın üyesi sayısının 4 bin 500’e yaklaştığı ifade edildi.

 

BU GÜNLERİN ÜSTESİNDEN GELECEĞİZ

Programın ilk konuşmasını gerçekleştiren İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz, üye sayısını daha da artırmak için çok çalışmaları gerektiğini söyleyerek, “Kuruçeşme’de bizim saflarımızla her zaman olan arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Ülkemiz şu anda zor durumlardan geçiyor. Ama hep beraber bu günlerin de üstesinden geleceğiz. Katılım gösteren herkese teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

 

BİZ FİGÜRAN DEĞİLİZ

Ahmet Yalçınöz’ün ardından konuşan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ise,”MHP bugün birbirine sevgi saygı içerisinde davranan bir siyasi partidir. Bugün büyük bir sülale dediğimizi MHP büyümeye devam ediyor. Yarın eğitim öğretim dönemi başlıyor, insanlarımız önce huzur aramaktadır. Eğer yarın çocuğunu yarın okula huzurlu göndermek istiyorsan MHP olmak zorunda. MHP’nin ne olduğunu, MHP’nin misyonunun ne olduğunu 15 Temmuz döneminde herkes gördü. Daha zor süreçler yaşayacak bu ülke. Ama ne olursa olsun, en büyük senaryo ülkücülerin yazdığı senaryodur.  Biz kendi yazdığımız senaryoda oynarız biz figüran değiliz. Başka senaryoyu tanıyamayız, Daha da artacağız, büyüyeceğiz. Bizler bu ülkenin sigortasıyız. Ülkücü camia dediğimiz insanlar sizlersiniz. Bizler bir araya geldiğimizde bu gücü oluşturuyoruz. Bu kervanı büyütmeye devam edeceğiz. Tüm teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum. Büyümenin yolu partiye kaydettiğimiz yeni üyelerdir” ifadelerini kullandı.

 

ÜYELERİN İSİMLERİ ŞU ŞEKİLDE

Cengiz Bilsin, Öznur Alpak, Zeynep Çelik, Sedat Çelik, Murat Eski, Oğuzhan Aykırı, Mustafa Aykırı, Sevda Bilsin, Remziye Bilsin, Nilgün Aykırı, Canan Öztürk, Gökhan Erdemir, Zuhal Erdemir, Tunahan Aykırı, Nagihan Garip, Yılmaz Garip ve Enis Yüksektepe.

 

Serkan BORLAK

18 Eylül 2016 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR