Esentepe, başkanları ağırladı

Sahada nokta ziyaretlerine ve kararsızlar üzerine yoğunlaşan Ak Parti Körfez İlçe Teşkilatları, sorunlara yerinde çözüm üretiyor. Birebir seçmenle gö...

BÜYÜT

Sahada nokta ziyaretlerine ve kararsızlar üzerine yoğunlaşan Ak Parti Körfez İlçe Teşkilatları, sorunlara yerinde çözüm üretiyor. Birebir seçmenle görüşen Ak Parti Körfez İlçe Başkanı Osman Badem ve Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Yeni Türkiye ile Eski Türkiye arasındaki farkı anlatıp seçmeni 7 Haziran’da partisine destek olmaya çağırıyor.

 

BADEM: ESKİ TÜRKİYE’YE DÖNÜŞ YOK

Gerçekleşen Esentepe Mahallesi ziyaretlerinde konuşan İlçe Başkanı Osman Badem, Eski Türkiye’ye dönüşün mümkün olamayacağını milletimizin 13 yıldır Ak Parti iktidarındaki gelişim ve iyileşmenin her alanda farkında olduğunu, istikrar ve güven ortamının ekonomik gelişimi tetiklediğini, her gün yeni yatırımların temelinin atıldığını ülkenin 79 yılda kat ettiği mesafenin 13 yıllık Ak Parti iktidarında ikiye, bazı alanlarda üçe katlandığını bu vesileyle halkında Eski Türkiye’nin o karanlık günlerine ve o karanlık günlere özlem duyan muhalefete sandıkta en iyi cevabı vereceğini ifade etti. Gündemi belirlenen bir ülke olmaktan artık bölgesinde ve dünyada gündem belirleyen lider ülke konumunda olduklarını birçok ülkedeki siyasi partiler Ak Parti’yi model olarak gördüklerini söyledi. Mevcut parlamenter sistemin lider ülke Türkiye’nin önünü tıkadığını, Allah’ın izniyle 7 Haziran seçimlerinde elde edecekleri milletvekili sayısıyla yeni sivil anayasayı yapacaklarını ve başkanlık sistemiyle de Türkiye’nin önünün tamamen açılacağını söyledi.

 

BARAN: HİZMETE DEVAM

Partisinin SKM programlarına katılım sağlayan Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Ak Parti’nin ülkede genel ve yerel yönetimleriyle damga vurduğunu belediyecilik anlayışını tamamen değiştiğini, hizmetin bir lütuf değil bir hak olduğu bilinciyle vatandaşlarımız üç dönemdir Körfez İlçe ve daha birçok il, ilçelerde belediyeleri Ak Parti’ye teslim ettiğini ifade etti. Esentepe Mahallesi sakinlerini partisine destek olmaya çağıran Baran, güzel günlerin yakın olduğunu söyledi.

26 Mayıs 2015 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR