Ford Otosan, müşteri memnuniyetini yükseltecek

Dokuz yıldır otomotiv sektörünün pazar lideri olan Ford, kaliteli ürün ve hizmetleri ile sağladığı yüksek müşteri memnuniyetini üstyapı sektörüyle yap...

BÜYÜT

Dokuz yıldır otomotiv sektörünün pazar lideri olan Ford, kaliteli ürün ve hizmetleri ile sağladığı yüksek müşteri memnuniyetini üstyapı sektörüyle yaptığı işbirliği ile artırmayı hedefliyor.

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde faaliyet gösteren üstyapıcı firmalarına yönelik Gölcük VKV Ford Otosan Kültür ve Yaşam Merkezi’nde toplantı düzenleyen Ford Otosan, müşteri memnuniyetinin ve yüksek standartlarda kaliteli ürünlerin tüketiciye sunulmasının önemini vurguluyor. Toplantının açılış konuşmasını yapan Ford Otosan İnönü Fabrikası Müdürü Mustafa Menkü, “Araçlar, müşterinin isteğine uygun olan üstyapının eklenmesiyle son haline geliyor. Dolayısıyla müşterilerimizin ihtiyaçları ve beklentileri yönünde ürün sunmamız çok önemli. Kalite, üstyapı ile araç arasındaki uyum ile sağlanıyor, dolayısıyla da araç üreticisi ve üstyapı üreticisinin mutlak uyum içerisinde olması gerekiyor. Müşteri memnuniyeti çerçevesinde üstyapıcı firmaları ile geliştirdiğimiz işbirliğine çok önem veriyoruz” dedi.

MÜŞTERİ ODAKLI
Toplantı esnasında ağır ticari araçlar pazarı hakkında bilgi veren Ford Otosan Kamyon Satış ve Satış Sonrası Operasyonları Müdürü Emrah Duman, kamyon serisinde 2010 yılında müşteri beklentilerine göre değişiklikler yaptıklarını ve bu sayede büyüyen pazarda Ford olarak pazar paylarını artırdıklarını belirtti. Duman, mevcut araçlar hakkında bilgi verdikten sonra, 2011 yılında da aynı stratejik yaklaşımla planlanan ürün çalışmalarını paylaştı.

ÜSTYAPICILAR BELİRLENECEK
Üst yapıcılar işbirliği kapsamında, Ford Otosan öncelikle kalite, tasarım ve imalata yönelik kriterler çerçevesinde üstyapıcıların satış ve satış sonrası hizmetlerini değerlendirecek. Değerlendirme sonucunda işbirliği içerisinde çalışılacak üstyapıcılar belirlenecek ve Ford Otosan bayi/satış kanalları tarafından ‘tavsiye edilen üstyapıcılar’ lanse edilecek. Belirlenen üst yapıcılar üstyapı portalinde ‘tavsiye listesi’ içinde yer alacak.

31 Mart 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR