Osmanlıca Kursları meyvelerini veriyor

    Hayrat Vakfı- Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı arasında düzenlenen protokoller kapsamında kurs gören kursiyerler görkemli bir t...

BÜYÜT

 

 

Hayrat Vakfı- Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı arasında düzenlenen protokoller kapsamında kurs gören kursiyerler görkemli bir tören ile sertifikalarını aldı. Yaklaşık iki senedir devam eden kurslardan Kocaeli genelinde yaklaşık 2000 kişi hizmet aldı. Törene İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa Cansız, İl Sağlık Müdürü Mürsel Durmaz, Uluslararası Kocaeli Gençlik Merkezi Müdürü Ömer Ataç ve daha pek çok kıymetli misafir iştirak etti.

KOLAY ÖĞRENİLİYOR

Hayrat Vakfı Kocaeli Temsilcisi Abdullah Ateş’in kurslar hakkında verdiği bilgilerle başlayan program Mustafa Cansız, Mürsel Durmaz ve Ömer Ataç’ın  konuşmalarıyla devam etti. Mustafa Cansız, “Ben de bu kurslarda sertifika almaya hak kazandım. Kurs eğitmenleri Osmanlıcayı pratik bir yöntemle sevdirerek kısa bir sürede öğretti” diyerek Osmanlıcanın kolay öğrenilmesine dikkat çekti.

TÖREN YAPILDI

Sertifika töreni, Gençlik Merkezinde Osmanlıca  öğrenen ilköğretim çağındaki öğrencilerden oluşan muhteşem mehteran gösterisi, “Formatör Öğretmen”  kursları kapsamında sertifika almaya hak kazanan 279 öğretmenin sertifikalarının verilmesi ve aile fotoğraflarının çektirilmesi ile son buldu.

22 Haziran 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

seyyah - Maşallah tebrik ederim

Yanıtla . 0Beğen 22 Haziran 11:33
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR